Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16134 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 134 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23174236)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen frekventált, közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 99 nm-es, 2 emeleti, 2006-ban épült, liftes társasházban találh...
106 000 000 HUF
1 070 707 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43639216)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A kertváros egyik legkedveltebb, csendes zsákutcájában kínáljuk megvételre ezt a stílusos, frissen felújított, energiatakarékos...
205 000 000 HUF
1 366 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (72922333)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen- Apafa, 25 m2 es, 1 szoba, konyha, fürdőszoba, előszoba elrendezésű zártkerti kis ház, 744 m2 telken eladó! Irányár:...
17 900 000 HUF
716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (34674578)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1220 m2
Szobaszám: 1
Szentmártonkátán zártkerti ház eladó! Aszfaltos úttól 50 m-re eladó vált ez a 1990-es évek végén épült, 2002-ben használatba ...
25 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi családi ház hirdetés (37631463)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházától néhány kilométerre Nyírpazony családi házas övezetében, aszfaltozott utcában, eladásra kínálok egy 1500 m2-es te...
95 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (85399454)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: 5
Erdőszéli, panorámás, kétgenerációs családi ház eladó Piliscsaba-Klotildliget egyik legszebb részén! Piliscsaba közkedvelt, t...
99 000 000 HUF
495 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rohodi családi ház hirdetés (41974533)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított családi ház Rohodon – azonnal költözhető állapotban! Rohod csendes mellékutcájában kínálok eladásra egy 110 ...
27 000 000 HUF
245 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei egyéb lakás hirdetés (26392386)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád vármegyében Bátonyterenyén, a Bányász úton kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított 56 m²-es, igazán egyedi panor...
17 400 000 HUF
310 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (62922944)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Egy otthon, ami az első pillanattól MEGÉRINT! Van az a lakás, ahová belépve az ember érzi: itt minden a helyén van. Nem kell ...
76 600 000 HUF
1 094 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyszentpáli családi ház hirdetés (85432457)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 4100 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Vidéki otthon a Balatontól karnyújtásnyira! Somogyszentpál csendes utcájában eladó ez az 1923-ban épült családi ház. 110m2-en...
34 900 000 HUF
317 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (77398493)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 55 nm-es, 1+2 félszobás, közepes állapotú lakás Csepelen. a lakás praktikus elrendezésű, a szobák külön nyílóak, így ...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (89281586)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 3
Árzuhanás! ! ! Albertirsán, csendes, zöldövezeti, fás-ligetes környezetben, a belvárostól mindössze 5 percre kínálok megvételre...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83674457)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Kiváló minőségben felújított kis lakás várja leendő lakóját! *** A Belváros és Ligetváros szorításában helyezkedik el, ez ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65539363)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Eladó garzon, Budapest klasszikus belvárosában! *** Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lak...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46693948)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Ferenc körúton található ez a 84 nm-es, felújítandó állapotú lakás, amel...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94521342)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***** Saját otthonnak, és befektetésnek is kiváló választás! ***** Budapest belvárosának frekventált részén, a Dohány utca és ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79537974)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Fiatalos környezetben, egyedi kilátással rendelkező hangulatos otthon! *** FONTOS: Elsősorban, készpénzes vásárlók jelentk...
84 900 000 HUF
1 632 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23353861)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Startoljon rá, akár a start hitel keretében! *** *** Akár két külön bejárattal rendelkező lakrésszé alakítható lakás! *** ...
73 500 000 HUF
1 225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83589723)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Akár saját részre, akár bérbeadásra is tökéletes lehetőség! *** ********  Az ár fix, már nem irányár! ! !  ******** Budap...
63 500 000 HUF
814 102 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (23954492)