Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16134 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 134 db
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (44355975)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Napos, panorámás garzon Szolnokon – tökéletes választás első lakásnak vagy befektetésnek! Eladó egy 28 nm-es, napfényes garzo...
23 500 000 HUF
839 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rimóci családi ház hirdetés (53844364)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 1789 m2
Szobaszám: 4
Nógrád vármegye egyik legismertebb palóc hagyományőrző településén, a Cserhát dombjai között megbúvó Rimócon kínálunk megvételr...
24 900 000 HUF
145 614 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25843664)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2 Lakás egyben eladó! Külön-Külön hasznosítható Eladásra kínálunk egy felújított, 97 m²-es, téglaépítésű lakást Budapest belvá...
119 900 000 HUF
1 236 082 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (37233857)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 5
Teljes berendezéssel, azonnal költözhető ingatlan a kerület központi RÉSZÉN! ! XVIII. kerület központi részén, kertvárosi kör...
169 000 000 HUF
933 701 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (35734999)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179931 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Aranyhegyi nyugalom...
42 500 000 HUF
1 287 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (72756134)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium kertkapcsolatos lakás a római-parton medencés lakóparkbana III. kerület egyik legkedveltebb részén, Rómaifürdőn, a néps...
200 000 000 HUF
2 040 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (34746797)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Stílusos, tágas otthon parkos környezetben eladó Újpesten! Ha egy modern, azonnal költözhető, családbarát otthont keres Budapes...
97 500 000 HUF
1 317 567 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (43419345)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 1
Csendes otthon, biztos befektetés Eladó alacsony fenntartású házrész Rákospalotán! Eladó a XV. kerületi Palánk utca egyik le...
38 900 000 HUF
1 296 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (49257893)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Eladásra kínálok egy 53 nm-es, 2. emeleti lakás...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83327894)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó csendes, világos lakás az Örs vezér tere közvetlen közelében Eladásra kínálunk a XIV. kerület kedvelt részén, a Kerepesi ...
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24577776)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon újszerű HÁZBAN! Eladó 29nm-es garzonlakás a VI. kerületben. 1. emeleti, ablakai belső kertes udvarra néznek, így k...
55 990 000 HUF
1 930 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (89494349)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VI. kerület Izabella utcaPrémium minőség. Letisztult design. Belvárosi életérzés. Eladó Budapest szívében, a VI. kerül...
55 900 000 HUF
2 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (39434619)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpesten a Rózsa utcában 71 nm-es felújított, 10. emeleti panorámás panel lakás várja új tulajdonosát! Otthon Start programban...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (43764595)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Stílusos, tágas otthon parkos környezetben eladó Újpesten! Ha egy modern, azonnal költözhető, családbarát otthont keres Budap...
97 500 000 HUF
1 317 567 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (27778989)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
97 500 000 HUF
1 317 567 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77833814)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Belvárosában felújított, kis lakás eladó! a 35 nm-es lakás lifttel rendelkező épület 1. emeletén található. A lakás ...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37845754)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium új lakás eladó Kecskemét belvárosában! a régi polgári ház karaktere és eleganciája találkozik a modern műszaki tartalom...
99 000 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cecei családi ház hirdetés (43239724)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 5273 m2
Szobaszám: 4
Eladó Cece csendes, központközeli utcájában egy teljeskörűen felújított, nappali + 3 hálószobás családi ház 5000 nm-es telken. ...
69 800 000 HUF
324 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (78589525)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a belváros szélén eladó, téglaépítésű szigetelt társasházban, 1. emeleti klimatizált erkélyes lakás, garázzsal és s...
75 000 000 HUF
815 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93353872)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás, garázzsal az ÁRBAN! Kecskemét kertvárosi részén kínálok megvételre egy szigetelt, tégla építésű társasház 3. emeletén el...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?