Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16178 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 178 db
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (25384873)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nagykőrösön, a Bokros dűlőben eladó zártkert azonnal költözhető! Nagykőrös kedvelt, csendes részén, a Bokros dűlőben kínálunk m...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (82423693)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 634 m2
Szobaszám: 1
Értékálló otthon prémium kivitelben Veresegyház központi részénVeresegyház csendes, nyugodt, mégis mindenhez közel található ré...
179 700 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (55416994)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 3
Eladó 40 m²-es mobilház azonnal elszállítható! Mogyoród területén eladó egy jó állapotú, holland típusú mobilház. Fontos: a ...
7 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (79472943)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti sorház hirdetés (35376818)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó sorházi lakás Fót Királydomb Eladásra kínálok egy makulátlan állapotban lévő tágas, világos sorházi lakást Fót kiemelked...
126 990 000 HUF
1 154 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (33993553)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Prémium, felújított lakás eladó Orbánhegyen, zöldövezeti környezetben. ENGLISH description BELOW! Budapest XII. kerületének ...
128 990 000 HUF
1 984 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73734455)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, prémium bútorozott lakás eladó a Dohány utcában ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest VII. kerületében, a Dohány ...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33149477)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos tégla lakás Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában. ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XIV. kerület...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (69262949)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest szívében, egy ritka lehetőség azoknak, akik tágas, két szobás azaz 72nm-es, beépített terasszal ellátott, gépkocsi...
79 200 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (62544236)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest szívében, egy ritka lehetőség azoknak, akik tágas, két szobás azaz 54 nm-es, beépített terasszal ellátott, gépkocs...
79 200 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (45914375)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26854586)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótváros szívében, a Hegedűs Gyula utcában eladó egy teljeskörűen felújított, berendezett design garzon rendkívül alacsony ...
54 900 000 HUF
2 111 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (75356365)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 4
Van egy ház Maglódon, ahol minden már készen áll, Önnek csak meg kell érkeznie! Amit a képek nem adnak vissza teljesen: A fed...
156 900 000 HUF
1 569 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77592352)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló állapotú, 68 m2-es lakás garázzsal Kecskemét belvárosában, ELADÓ! Főbb paraméterek:- Kecskemét /Máriaváros részén, rende...
54 900 000 HUF
807 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97897343)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadivá...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44775872)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted