Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16173 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 173 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (97652345)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Örökpanorámás, mégis zöldövezeti otthon eladó Miskolc egyik legkedveltebb részén, a Bodótetőn. Ez az 59 nm-es, földszinti, jó...
47 800 000 HUF
810 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (83434233)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 4
Van egy ház Maglódon, ahol minden már készen áll. Önnek csak meg kell érkeznie. Maglód egyik legkedveltebb részén, Klenovatel...
156 900 000 HUF
1 569 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (77644569)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 634 m2
Szobaszám: 4
Különleges családi ház eladó Cegléd központjában privát kerttel, medencével, moziszobával Cegléd központjához közel, mégis cse...
144 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági tégla lakás hirdetés (59474172)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rétság kedvelt részén, a Radnóti utcában kínálunk megvételre egy nagypolgári hangulatú, tégla építésű társasházi lakást. a háro...
38 900 000 HUF
748 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (74949247)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 318 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 9+ 4 fél
Baján Belvárosában, 5 apartmanból+wellness részlegből álló, bejáratott rezsimentesen, üzemeltethető apartmanház eladó. Az ingat...
180 000 000 HUF
566 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (53449299)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Baja belvárosában eladó hőszigetelt, felújított, 2 szintes, 206 m2-es sorház jellegű lakás külön épületben 1 szobás, fürdőszobá...
95 000 000 HUF
461 165 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (23964136)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 234 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 5
Alvégen eladó napelemes, napkollektoros, energiatakarékos családi ház azonnal költözhető állapotban! Eladásra kínálunk Alvég cs...
69 000 000 HUF
294 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (87998777)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 758 m2
Szobaszám: 2
Zalaszentgrót csendes zsákutcájában egy családi ház- házrésze keresi új lakóit! Az épület kb 1920-as építésű tégla falazattal...
14 900 000 HUF
198 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (28932197)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó dunai panorámás tégla lakás Paks központjában! AZ ÉPÜLET: -4 szintes társasházi épület 4. emeleti, 55 m2-es lakása. M...
42 490 000 HUF
772 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (74533254)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XI. kerület, Gellérthegy – belső kétszintes, kertkapcsolatos lakás különálló épületben A Gellérthegy belső, csendes részén, a ...
349 000 000 HUF
1 866 310 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (52867222)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #180108 hivatkozási számú zamárdi családi ház. Lehetőség a Balaton közelében! Zamár...
69 900 000 HUF
439 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (19347249)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
439 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (87828496)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 3
Szigetszentmiklóson igényes, Otthon Start hitelre alkalmas családi házSzigetszentmiklós Dunaparti részén, sürgősen eladó egy 14...
135 900 000 HUF
957 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57529332)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó lakás a XIII. kerületben, a Marina parton legfelső szint, nagy terasz, gyors költözés! Budapest XIII. kerületének egyik l...
168 000 000 HUF
2 024 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68592757)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy újszerű, 2009-ben épült, kertkapcsolatos lakás a Ciprus utcában, kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával! A lakás...
92 500 000 HUF
1 445 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31354349)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, azonnal költözhető 2 szobás lakás eladó a Teleki László tér közelében! Megvételre kínálunk egy 49 m²-es, praktiku...
66 000 000 HUF
1 346 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53774744)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 58 m² + dupla galériás, frissen festett, amerikai konyhás, egy légterű lakás a VI. kerület szívében. A lakás különl...
77 900 000 HUF
1 343 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19323843)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A méltán kedvelt VI. kerület szívében, a Vörösmarty utcában 3. emeleti kiváló állapotú, modern, teljesen berendezett, gépesítet...
139 900 000 HUF
1 488 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53554817)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, a Hunyadivárosban, Mátyás király körút közelében eladó egy 2 szobás, 46 nm alapter...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (95694732)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a belváros szélén eladó, téglaépítésű szigetelt társasházban, 1. emeleti klimatizált erkélyes lakás, garázzsal és s...
75 000 000 HUF
815 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal