Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16173 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 173 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33936843)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros kedvelt részén eladó egy 54 nm-es, teljes körűen felújított lakás. a tulajdonos külföldre költözik, így most egy...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (86959674)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, panorámás lakás Kertvárosban a Tildy Zoltán utcában! Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosának kedvelt részén, a T...
40 900 000 HUF
1 048 717 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Héti családi ház hirdetés (62734535)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 3
Hét csendes, zöldövezeti részén, az Arany János utca közelében kínálunk eladásra egy 2015-ben épült, újszerű állapotú családi h...
23 600 000 HUF
271 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (41574883)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas otthon, kilátással – 3 szobás lakás a Szentpéteri-kapuban! Miskolc egyik legpraktikusabb részén, a Szentpéteri-kapu elej...
36 000 000 HUF
493 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77753944)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Malomszög utcában, egy liftes társasház 9. emeletén várja új lakóját ez a teljes körűen felújított, 35 m²-es lakás. Miért fo...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (97234893)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű modern lakás eladó a Bodó-lakópark 4. Ütemében. Miért válassza a Bodó-lakóparkot? Azonnal költözhető: a 4. Ütem 12...
74 100 000 HUF
962 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (47159175)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Je...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (43719429)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 4
Kiskunfélegyházán, a belvároshoz közel, mégis csendes, zöldövezeti utcában kínálom eladásra ezt a 110 m²-es, igényesen felújíto...
85 000 000 HUF
772 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (34326397)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: 751 m2
Szobaszám: 6
*** Eladó több generációs családi ház Széchenyidombon *** (Az ingatlanban található béépített bútorok, berendezési tárgyak nem...
148 900 000 HUF
590 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (27291739)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászfényszaru, csendes kertvárosias környezetben, mégis a központhoz közel eladó egy 700 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94439152)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Kizárólag Nálunk! *** Budapest XIII. kerület, Újlipótváros egyik legkeresettebb utcájában, a Csanády utcában prémium minőség...
116 300 000 HUF
1 971 186 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi egyéb lakás hirdetés (34552553)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mohács kedvelt lakóövezetében, a Horváth Kázmér utcában eladó egy 54 m2-es, 4? 5 Éve teljes körűen felújított, földszinti, háro...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43478494)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (95256466)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 329 m2
Szobaszám: 3
Pécs történelmi belvárosában sokoldalúan hasznositható önálló ingatlan eladó: - Ferencesek utcájában található -329 nm-es telke...
119 900 000 HUF
599 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (53627735)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 634 m2
Szobaszám: 1
Értékálló otthon prémium kivitelben Veresegyház központi részénVeresegyház csendes, nyugodt, mégis mindenhez közel található ré...
179 700 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (47973765)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 3
Eladó 40 m²-es mobilház azonnal elszállítható! Mogyoród területén eladó egy jó állapotú, holland típusú mobilház. Fontos: a tel...
7 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (47973765)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 3
7 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (47445264)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2