Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16167 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 167 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34956829)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
88 Nm-es, nappali + 4 szobás polgári lakás eladó a VI. kerületben, a Szondi utcában ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest V...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (47974244)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, belső kétszintes, azonnal költözhető lakás Újpest kertvárosi, csendes részén! a 4. kerület egyik legnyugodtabb, cs...
199 000 000 HUF
1 519 083 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44744968)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon újlipótvárosban praktikus térkihasználás, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Budapest XIII. kerületének közk...
76 900 000 HUF
2 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (97793762)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Lajosmizsén külön konyha-étkező résszel, nagy telekkelLajosmizse központi részén, a Penny közelében, csendes ...
45 000 000 HUF
511 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (71942673)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó belső kétszintes tetőtéri lakás Kecskemét, Bethlenvárosban a Vacsi közi részenKecskemét egyik közkedvelt, széles és elegá...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74239342)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 644 m2
Szobaszám: 5
Kecskemét kedvelt kertvárosi részén Katonatelepen egy 644 m2-es saroktelken eladó egy 260 m2-es 4 szobás, vállalkozásra is alka...
135 000 000 HUF
519 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (87767248)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 6
Eladó Kecskemét Petőfivárosban 190nm-es, nappali + 5 szobás, 2 fürdős családi ház, 4 autónak alkalmas garázs és 2 autónak fedet...
159 000 000 HUF
836 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (23977542)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szigetszentmiklós egyik legcsendesebb, családbarát részén egy kiváló állapotú, 115 m2-es könnyűszerkezetes ikerház, amely...
83 500 000 HUF
713 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (66542335)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű, energiatakarékos ikerházrész Halásztelken! Halásztelek Újtelep részén, frekventált, mégis csendes, rendezet...
154 000 000 HUF
1 711 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (25434664)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 460 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
Álomotthon a duna partjánál halászteleken: exkluzív, 460nm2-ES rezidencia saunával és MEDENCÉVEL! Ritka lehetőség a piacon! Ha...
169 900 000 HUF
369 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (62149742)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45612272)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, dupla fürdőszobás lakás miskolcon -árpád ÚTON! Miskolcon, az Árpád úton, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (72463485)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győrszentiván csendes utcájában található, három szobás családi ház. a két nagyobbik szoba mozaik parkettás, a kisebbik műpadló...
58 000 000 HUF
483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (13834453)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a III. kerület csendes parkos részén Óbudán, egy 4 szintes tégla épület magasföldszinti, 37 nm-es 2 szobás fe...
63 000 000 HUF
1 702 702 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (29333332)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest, XVII. kerületének egyik legkedveltebb, modern és csendes kertvárosi részén, a Madárdomb anna házban eladó egy újszerű...
79 500 000 HUF
1 282 258 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (23978843)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
• Élete első otthonát keresi és szeretne egy nappali+hálószobás tégla lakást? ! • Nem szeretne bajlódni a felújítással csak a ...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (55984239)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 14. kerületében, Alsórákos szélén a Róna parknál eladó egy 54 nm-es, 2 szobás + 4 nm loggiás, NY-i tájolású, átalagos ...
66 850 000 HUF
1 193 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (97972514)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 1976 m2
Szobaszám: 4
Felső-Józsa csendes, kertvárosias utcájában kínálunk megvételre egy igazán sokoldalú ingatlant, amely mérete és kialakítása mia...
85 000 000 HUF
524 691 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (39429438)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Élj vagy fektess be Debrecen abszolút belvárosában – 500 méterre a főtértől, kulcsrakész állapotban! A Piac utcából nyíló Gam...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38733937)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség középkorúak számára, akik belvárosi lakást keresnek Budapest szívében! Ez a 31 nm-es, használt ingatlan a Bel...
47 000 000 HUF
1 516 129 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal