Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16167 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 167 db
Eladó Badacsonytomaji családi ház hirdetés (53391955)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 6
Badacsonytomaj festői környezetében kínáljuk eladásra ezt a 195 négyzetméteres, használt családi házat, amely ideális választás...
139 900 000 HUF
666 190 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (34494229)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Siófok városában, az Ezüstpart felkapott környékén kínálunk eladásra egy igazán különleges lakást, amely tökéletes választás le...
178 000 000 HUF
1 977 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63339497)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2700 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyháza-Oroson egy 65 nm-es, 2 szobás, tágas és praktikus elrendezésű családi ház, hatalmas, 2700 nm-es telekkel! T...
34 900 000 HUF
465 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (79746961)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2
Kertkapcsolat, 2 garázs és kész állapot! Ahol a család és a praktikum találkozik! Eladó egy 70, 76 nm-es, azonnal költözhető ...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (76535842)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 49 nm-es, tégla építésű társasház 4. emeletén található, teljes körűen felújított lakás, amely tökéletes választás fi...
41 900 000 HUF
855 102 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (92978352)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok az 5. kerület Lipótvárosban egy 5. emeleti, nettó 86, 6 nm-es, 3 szobás, erkélyes, duplakomfortos luxusottho...
239 000 000 HUF
2 685 393 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeghalomi tégla lakás hirdetés (34324478)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Prémium minőség, modern elegancia – Exkluzív lakás eladó Szeghalom központjában Szeghalom egyik legkedveltebb részén, a Fáy And...
34 990 000 HUF
647 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (38174645)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Kertváros, Berek utca – 63 m²-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó 4 szintes, szigetelt társasház 2. emeletén. Jó állapot, m...
47 900 000 HUF
760 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi egyéb lakás hirdetés (24952729)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budaörs csendes, kertvárosias részén eladó, első emeleti, kiváló állapotú, 3 szobás lakás dupla kocsibeállóval Budaörs egyik l...
94 900 000 HUF
1 581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi egyéb lakás hirdetés (73332764)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mohács kedvelt lakóövezetében, a Horváth Kázmér utcában eladó egy 54 m2-es, 4? 5 Éve teljes körűen felújított, földszinti, háro...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi családi ház hirdetés (59778377)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Adony központjában kínálok megvételre egy barátságos hangulatú, kiváló állapotú, teljes körűen felújított lakást, amely ideális...
68 000 000 HUF
715 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (55476722)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, azonnal birtokba vehető, 79 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található háro...
11 690 000 HUF
147 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (75477335)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Salgótarján belvárosában! Salgótarján szívében, a belváros kedvelt részén kínálunk megvételre egy 58 m²-es, 1+2 f...
32 900 000 HUF
567 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátkai családi ház hirdetés (38298249)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 2892 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Vh-004746 Pátkán, a Vak Bottyán téren 105m2 hasznos alapterületű, 3 szobás családi ház 2892m2-es telekterülettel eladó! Az in...
42 900 000 HUF
408 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55633373)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 27 nm-es, ablakos szuterén...
20 500 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38748444)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 31 nm-es, ablakos szuterén...
22 500 000 HUF
725 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (45382733)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 3
Zugló csendes, nyugodt részén, kertvárosias környezetben eladó egy 90 nm-es, frissen és teljes körűen felújított családi ház, 3...
117 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (79931464)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, belső kétszintes, azonnal költözhető lakás Újpest kertvárosi, csendes részén! A 4. kerület egyik legnyugodtabb, ...
199 000 000 HUF
1 519 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (72353634)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, stílusos otthon a IX. kerület szívében Angyal utcában! Budapest 9. kerületében, az Angyal utcában, kiváló elhelyezke...
89 900 000 HUF
1 231 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóörsi családi ház hirdetés (23797492)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy jó állapotú, napfényes családi házat egy 486 m²-es telken. Az ingatlan Alsóörsön található, rendezett k...
92 500 000 HUF
1 170 886 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal