Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16180 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 180 db
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (68534739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 668 m2
Szobaszám: 3
Gyál szívében, a Bocskai István utcában egy olyan otthon várja új tulajdonosát, amely hosszú éveken át őrizte lakói történetét ...
75 900 000 HUF
872 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (47544589)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 2
Tehermentes, hitelezhető és azonnal költözhető kertes házat keres egy panellakás áráért? Ne keressen tovább, megtalálta! Jogila...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ballószögi ikerház hirdetés (36446424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 1030 m2
Szobaszám: 5
Eladó Ballószögben 2024-ben épült, kétszintes, 100 nm-es ikerházfél, 85 nm pincével, 1030nm telken! JELLEMZŐK: - hőszivattyús...
105 000 000 HUF
567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (19122543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető családi ház! Eladó Szolnok frekventált részén, Pletykafaluban egy teljes körűen felújított 72, 9 m2-es 3 szo...
65 000 000 HUF
902 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (26935174)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun Szolnok vármegye, Szolnok településen eladásra kínálunk egy 2023 szeptember óta használatbavételi engedéllyel rend...
72 257 000 HUF
950 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (62493334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged Felsőváros, Tisza-parthoz és a belvároshoz közel lévő magasföldszintes lakás, részben felújítva, nyílászárók kicserélve,...
55 700 000 HUF
1 012 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (22345695)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felújított, bútorozott 2+2 szobás lakás kiváló lokációban - XIII. kerület, Lőportárdűlő! Budapest XIII. kerületének frekventá...
89 900 000 HUF
1 302 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani családi ház hirdetés (39334735)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Lábatlanon! Lábatlanon eladó egy 700 m2 területű telken fekvő 65 m2 alapterületű, 2 szobás ikerház. A bej...
27 900 000 HUF
429 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (49999443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Hajdúszoboszló belvárosában, egy téglaépítésű, jó állapotú téglalakás amely várja új tulajdonosát. Ami leginkább jellem...
39 500 000 HUF
877 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (32397565)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya–Kertvárosban felújítandó, napfényes lakás erkéllyel – kiváló lokációval Eladásra kínálunk Tatabánya közkedvelt Kertvá...
32 500 000 HUF
650 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai tégla lakás hirdetés (49744592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Májusi akció néhány hétig magdolna-völgyben! PILISCSABA, magdolnavölgyben 120 nm társasházi lakás eladó! Magdolnavölgyben n...
85 000 000 HUF
708 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (39326539)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 1362 m2
Szobaszám: 6
Rendkívüli lehetőség Hatvanban – irányáron eladó tágas családi ház Újhatvan kedvelt részén! Külföldre költözés miatt, irányár...
88 000 000 HUF
409 302 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (52787733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tiszavasvári belvárosában azonnal költözhető, földszinti lakás és garázs eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Földszinti ...
16 500 000 HUF
270 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli egyéb lakás hirdetés (97863373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk egy kivételes lehetőséget a Pesti úton. Ez a 69 négyzetméteres, kétszobás + nappali konyhás lakás ideális...
56 500 000 HUF
807 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkösdi családi ház hirdetés (36624257)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 7399 m2
Szobaszám: 4
Baranya megyében, Bükkösd nyugodt, természetközeli részén kínálunk eladásra egy 125 m²-es, két szintes családi házat, amely egy...
37 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótkomlósi családi ház hirdetés (75383347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tótkomlós központjában, mindössze öt perc sétára a fürdőtől eladó egy 2019-ben teljes körűen felújított, modern és energiatakar...
42 750 000 HUF
275 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (67628973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi utcában, panel építésű, szigetelt, liftes társasházban nagy konyha-étkezős, 2 külön nyíló szobás, 55 nm-es,...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (45494545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon a Duna és a Rákos-patak között panorámával és naplementével A XIII. kerület szívében, Angyalföld és Vizafogó találkozás...
79 800 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77366769)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIII. kerületében, Újlipótváros egyik kedvelt utcájában kínálunk eladásra egy 44 m²-es, világos, 2 szobás lakást, amel...
73 900 000 HUF
1 679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34932574)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás eladó Budapest frekventált részén Kerepesi út Eladó egy 1. emeleti, amerikai konyhás nappali + 1 külön szobás...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal