Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16180 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 180 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29449733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vörösvári úton felújított 3 nagy szobás 68nm 1. emeleti panel lakás ELADÓ! Ha központi helyen szeretne ingatlant a III. kerüle...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (42322987)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Csapókert kedvelt részén kínálok eladásra egy 208 nm-es, amerikai konyha nappalis + 4 szobás belső háromszintes családi házat, ...
104 900 000 HUF
504 326 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (53329455)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 5
Eladó 3 generációs családi ház Gyömrő központjában privát kerttel és pincével! Gyömrő szívében, a tófürdő és a városközpont k...
87 000 000 HUF
524 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (49461714)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 3
Felújított, napelemes otthon fűthető medencével és bővítési lehetőséggel Budapest XVII. kerület, Gyöngytyúk utca Budapest egyi...
137 500 000 HUF
1 403 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (48497349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 22 000 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (99228149)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
ÁRCSÖKKENÉS! ! Földszinti Társasházi Lakás Eladó Békésen, a Belváros és Kertváros Határán, Hatalmas Udvarral! Keres egy felú...
28 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (12727373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hárshegy azonnal költözhető újépítésű luxuslakás, teljes berendezéssel, garázs és tároló lehetőséggel! II. kerület csendes nyu...
450 000 000 HUF
3 082 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (37328652)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
12. kerület farkasvölgy természetközeli otthon prémium minőségben, azonnal KÖLTÖZHETŐ! A 12. kerület egyik legzöldebb, legnyu...
187 900 000 HUF
1 295 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (29547424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 6
Telki, kétszintes panorámás luxusház azonnal birtokba VEHETŐ! Telki egyik legkedveltebb részén eladó, egy kétszintes, 420 nm-...
399 900 000 HUF
888 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43768723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Hárshegy azonnal költözhető újépítésű dupla lakás, teljes berendezéssel, több mint 500 nm saját használatú kerttel, garázs és t...
1 066 800 000 HUF
4 354 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (62417522)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1225 m2
Szobaszám: 2
Modern, felújított parasztház eladó Zsákán! AZONNAL KÖLTÖZHETŐ! Eladó Zsáka csendes részén egy ízlésesen felújított paraszth...
14 800 000 HUF
211 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (26773837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83639576)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi ikerház hirdetés (84728789)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Kozármisleny egyik legkedveltebb, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 2007-ben épült, majd 2017-ben teljes körűen, magas min...
149 500 000 HUF
799 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47433592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás eladó Budapest frekventált részén Kerepesi útEladó egy 1. emeleti, amerikai konyhás nappali + 1 külön szobás, ...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47122797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77932333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, erkélyes, nagypolgári LAKÁS! Budapest VIII. kerületében, a Palotanegyedben kínálok megvételre egy 96 nm-es, kétsz...
103 900 000 HUF
1 082 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (89683327)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 368 m2
Szobaszám: 4
Kistelekiszőlő aszfaltozott, jól megközelíthető helyén azonnal költözhető ikerház eladó! Az ingatlan 2025-ben teljes körű fel...
69 900 000 HUF
759 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (93478454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen, Vénkert városrészében kínálunk eladásra egy igazán különleges, 71 nm-es, lakást, amely tökéletes választás családosok...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi tégla lakás hirdetés (32814748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőséget kínálunk családosok számára, akik új otthonra vágynak! a Nógrád vármegye szívében, Jobbágyiba...
21 900 000 HUF
365 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal