Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16182 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 182 db
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (42373972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Tiszavasváriban egy 107 nm-es, téglából épült családi házat. Az épületben 3+ félszoba, nappali +étkező, kony...
19 990 000 HUF
186 822 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (37353636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton főutcáján, frekventált helyen egy 45 m2-es ingatlant amely 1993...
18 999 000 HUF
422 200 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34337337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában a Füzes utcában egy földszinti, 49 nm-es, rendezett lakás Az ingatlan jó elosztású, egyedi konyhab...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (48293744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét belvárosához közel igényes, KERTKAPCSOLATOS, fiatal építésű ház ELADÓ Főbb paraméterei: -3 különnyíló hálószoba + ha...
104 000 000 HUF
1 283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (79774256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1332 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Helvécián Ahol a természet, a nyugalom és az otthon melege találkozik Helvécia egyik legkedveltebb, csendes ...
119 500 000 HUF
807 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (39974855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabánya közkedvelt Újvárosi részén egy 53 m²-es, 1. emeleti, világos, két szobás lakás! Ez a remek elosztású ingatlan...
34 900 000 HUF
658 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iváni családi ház hirdetés (43149799)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 116 nm2-es családi házat Ivánban. A ház belülről az évek alatt felújításokon esett át, jelenlegi formáj...
40 500 000 HUF
349 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (53939239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Duna-parti hangulat, kandallós otthon Dunaújváros szívében – akár saját részre, akár irodának vagy rendelőnek! A Kertész Inga...
38 900 000 HUF
810 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53486597)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Rendkívüli lehetőség a város egyik legkeresettebb környékén - a XI. kerület és Budaörs határán: újépítésű luxuslakás 90 nm-es s...
375 420 000 HUF
2 007 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78334644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó hangulatos, belső kétszintes sorházi ingatlan Csepelen, kiváló közlekedéssel! Budapesten, a XXI. kerületben a Csepel Pl...
34 000 000 HUF
1 789 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvisnyói családi ház hirdetés (72447357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 612 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bükk hegységre panorámás, különleges ingatlan Nagyvisnyón - álomotthon vagy falusi szálláshely! Eladó Heves megye egyik gyöng...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (47496473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 3068 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, Gyöngyöstől 10 km-re, Adácson 87 m2-s, tetőtéri beépíthetőséggel, központhoz közeli családi ház eladó. Az M3-as a...
35 000 000 HUF
402 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfűzfői tégla lakás hirdetés (44129334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balatonfűzfő Fűzliget 2- ben eladó egy 2. emeleti lakás Prémium vízparti otthon privát stéggel Balatonfűzfő eladó lakás kínála...
120 000 000 HUF
1 935 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (86537495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs, belvárosközeli, igényesen felújított, tehermentes otthon eladó! Pécsen, a Mártírok útján kínálok megvételre egy 68 m2-e...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43997373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (33147953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47339839)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy tágas, gyönyörű kétgenerációs családi ház Nyíregyháza kedvelt, környékén. a kiváló állapotú ingatlan egy hatalmas, 10...
99 500 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48153123)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, panorámás, kétszintes lakás eladó Esztergom belvárosában! Kiváló lehetőség fiatal családosoknak vagy tágas otthont ke...
67 700 000 HUF
568 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (74438397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 3
Székesfehérvár, Felsővárosban, 78 nm hasznos alapterületű, 2 és fél szobás családi ház eladó! Az ingatlan csendes, nyugodt körn...
65 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (69372423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritkaság a Belvárosban! Teljesen Felújított, 33 nm-es Földszinti Lakás 100 nm-es Saját Udvarral és Vízpartkapcsolattal Eladó! ...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal