Eladó azonnal költözhető ingatlanok (15986 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 15 986 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (55373537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ideális választás az új 3 %-os otthon start HITELHEZ! ! ! Eladó 77 m2 lakás a Belső-Ferencvárosban, a 9. kerületben! Kiváló...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47978946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon, ahol a kényelem találkozik a biztonsággal, eladó lakás a Sun Palaceban! Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb...
113 000 000 HUF
2 092 592 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (69443967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest x. kerületében, a Népliget közelében eladó egy 79 m2-es, 3 szobás, 5. emeleti, szinte új állapotú, gyönyörű penthouse ...
163 500 000 HUF
2 069 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (89792375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest, 9. kerület, Högyes Endre utcában teljesen felújított, földszinti, 34nm-es, álló galériás, egy szobás lakás eladó. A ...
56 900 000 HUF
1 673 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43281944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha a Duna parton szeretne esténként sétálni vagy kocogni, ez a lakás ideális választás lehet. Csodás helyen, prémium lokációval...
104 900 000 HUF
1 907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34348755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított földszinti lakás Budapest v. kerületében! Ha a belváros szívében, nyugodt, csendes környezetben otthont vagy...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76755346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Köszönöm, hogy érdeklődik hirdetésem iránt. a Vörösmarty tér és a Széchenyi tér között kínálom eladásra ezt a Kazinczy Ferenc s...
109 000 000 HUF
1 513 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (87793325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*********Full panoráma a budai hegyekre! Erkélyes nappali, kiváló beosztás, lenyűgöző KILÁTÁS! ********* Eladó a 18. kerületi ...
52 500 000 HUF
990 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38443863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó prémium lakás lenyűgöző kilátással a Waterfront City-ben, bútorozott, azonnal költözhető! Eladásra kínálok egy szinte ú...
99 000 000 HUF
2 106 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72743953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Penthouse-jellegű, újszerű luxuslakás eladó Angyalföldön - 91 nm lakótér + 51 nm terasz a 13. kerületben! Eladásra kínálunk eg...
199 000 000 HUF
2 186 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (59743479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy téglaépítésű lakást Budapest XV. kerületének egyik csendes utcájában. A Mézeskalács tér közelében kínál...
64 300 000 HUF
1 213 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33236514)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított, azonnal költözhető 2 szobás tégla lakás Újbudán, loggiával! Budapest XI. kerületének egyik legkedve...
86 700 000 HUF
1 700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (98379339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Csepel szívében, azonnal KÖLTÖZHETŐEN**** Eladó 24 nm-es, teljesen felújított és bútorozott lakás Csepel központjában Cse...
34 900 000 HUF
1 454 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28936334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerület közkedvelt részén, VizafogónAZONNAL költözhető, legfelső emeleti, ESZTÉTIKUSAN kivitelezett otthon a boldog új tu...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói egyéb lakás hirdetés (24555737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Hajdúszoboszló belvárosában egy 2. emeleti 59nm-es újszerű állapotú lakást! Helyiségek: saját használatú l...
69 000 000 HUF
1 169 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44264523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 7
Egyedi lehetőség családoknak és befektetőknek: galériás főépület + külön lakható melléképület 3 garázzsal és modern energiataka...
127 900 000 HUF
666 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (36269683)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 7
127 900 000 HUF
666 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (52487934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 7
127 900 000 HUF
666 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (36244939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 7
127 900 000 HUF
666 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (72735972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted