Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16228 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 228 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (39448543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerület, Törökvészen, csendes utcában, 3 lakásos társasház emeletén, örökpanorámás, nagy teraszos, 74 nm-es, 3 szo...
185 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (87783963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest II. kerület, Törökvészen, csendes utcában, 3 lakásos társasház emeletén, örökpanorámás, 165 nm-es, nagy nappali + 3 sz...
391 000 000 HUF
2 369 696 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33355445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas polgári lakás Budapest szívében, az v. kerületben! Ha egy exkluzív belvárosi lakásra vágyik Budapest egyik legpat...
159 000 000 HUF
1 766 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (83163349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó világos, polgári eleganciát tükröző lakás Budapest SZÍVÉBEN! V. kerület, Március 15. Tér mellett – Galamb utca Eladásr...
179 000 000 HUF
1 790 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (98347423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, egyszintes, hőszivattyús fűtésrendszerrel kiépített, önálló, családi ház, rengeteg referenciával rendelkező KIVITEL...
239 000 000 HUF
1 327 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátramindszenti családi ház hirdetés (32939527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Mátramindszenten – azonnal költözhető, nagy telekkel, tiszta levegőn! Mátramindszent festői, nyugodt környe...
14 900 000 HUF
198 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (98769423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 6
Tágas, 6 szobás családi ház eladó – csendes környezetben, akár azonnal költözhetően! Eladásra kínálunk egy 200 nm-es, 6 szobá...
139 900 000 HUF
699 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (95879938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 6
139 900 000 HUF
699 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (33343191)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 4991 m2
Szobaszám: 6
Minden igényt kielégítő otthon eladó Jakabszállás közelében! Jakabszállástól mindössze másfél kilométerre, gyönyörű erdős kör...
79 000 000 HUF
461 988 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi egyéb lakás hirdetés (47775339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó fiatalos és modern tetőtéri lakás Balatonfüreden! Szeretne egy csendes, mégis frekventált környéken élni a Balaton part...
74 900 000 HUF
1 440 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapüspöki családi ház hirdetés (45457544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy bájos családi ház Tiszapüspökiben, mely ideális választás lehet azok számára, akik egy csendes, mégis jól megk...
18 990 000 HUF
172 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (11987493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 580 m2
Telekterület: 1796 m2
Szobaszám: 8
Kuriózum Vecsésen: felújított villa hatalmas TEREKKEL! Ez a különleges otthon 1950-ben épült az 1796 nm-es telekre, amit a jele...
395 000 000 HUF
681 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gasztonyi családi ház hirdetés (36883765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 845 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175076 hivatkozási számú gasztonyi családi ház. Vételre kínálunk ...
22 900 000 HUF
286 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34663459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1449 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kecskemét–Kadafalván felújított, 3 szobás családi ház eladó kiváló adottságokkal! Eladóvá vált egy teljes körűen felújított 1...
91 000 000 HUF
728 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi sorház hirdetés (68797789)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 823 m2
Szobaszám: 2
Polgári hangulatú kertkapcsolatos házrész eladó Csongrád belvárosában Csongrád városközpontjában, az Ady Endre utcában kínálok...
18 000 000 HUF
236 842 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (47219523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1255 m2
Szobaszám: 3
Akár két generációnak alkalmas, felújított ház, a központ közelében? És még az ára is jó! Sarkad központjába 100nm-es, duplak...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (94764434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1006 m2
Szobaszám: 3
Ingatlan, akár több generációnak is Sarkad csendes utcájában, tetőtér beépítéses, összkomfortos családi ház eladó A 150nm-es ...
23 000 000 HUF
153 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadkeresztúri családi ház hirdetés (64533397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2680 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Olyan lakóingatlant keres, ami gazdálkodásra vagy ipari használatra is alkalmas? Itt a lehetőség! Sarkadkeresztúr főútján ela...
20 900 000 HUF
261 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarbánhegyesi családi ház hirdetés (76871488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1793 m2
Szobaszám: 4
Ön is szereti a természetet? Magyarbánhegyesen 122nm-es családi ház eladó Mivel a házban 4 szoba és két fürdőszoba is találh...
23 000 000 HUF
188 524 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (57233956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1578 m2
Szobaszám: 2
Nem szeretnél sokat várni a költözéssel? Ez a ház akár azonnal birtokba vehető! Elek központjának közelében 90nm-es családi h...
14 000 000 HUF
155 555 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal