Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16228 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 228 db
Eladó Eleki családi ház hirdetés (55726977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 2
Fiatalok figyelem! ? ? ? ? Eladó a tökéletes kezdő családi fészek Eleken! ? ? ? ? Ez az ideális méretű (85 nm) tégla építésű...
12 000 000 HUF
141 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (38733949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 2
### **Otthonos élettér a Teleki városrész szívében! ** Ha Sarkadon keresel kényelmes, azonnal költözhető családi házat, akkor ...
26 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sarkadi sorház hirdetés (63977893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Kőrös-parti lakás, távol a város zajától! Sarkad csendes részén, a Kendergyári soron 60nm-es lakás eladó Méretének köszönhet...
9 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (33233952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított kétszobás ingatlan Sátoraljaújhelyen! Sátoraljaújhely központi, mégis nyugodt részén eladó egy felújított, k...
28 000 000 HUF
329 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hollóházai családi ház hirdetés (48423541)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Hollóházán, 125 nm-es családi ház, amely két szinten kínál lakó- és hasznos teret. Az emeleti lakrész három...
44 000 000 HUF
352 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38373497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 5 szobás, 90 m2-es lakás Budapest belvárosának szívében – kiváló befektetés hosszú-rövidtávú kiadásra, fiataloknak, turis...
120 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábolnai családi ház hirdetés (95264138)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Az eladó családi ház Bábolna egyik legjobb részén található, néhány perc sétára a központtól. Az épület az 1960-as években épü...
42 900 000 HUF
429 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (59575454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 402 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Csak a mi kínálatinkban! Tehermentes! Azonnal költözhető! Siófokon sok szobás, duplakomfortos 2 szintes masszív családi ház ELA...
69 900 000 HUF
568 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (57323463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zalaegerszeg belvárosában egy 1. emeleti 102 m2-es lakás vált eladóvá! Az ingatlan 102 m2-es praktikus belső elrendezéssel, 3...
64 900 000 HUF
636 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47364794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Airbnb lakás a hetedik kerület bulinegyedében! A lakás a Madách Imre utcában található, mindössze 100 méterre a népszer...
114 500 000 HUF
1 487 012 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (71462595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 2
Keszthely Helikon ligetében kínálok megvételre egy 2012-es építésű családi házat melybe csak beköltözni kell! 90 m2-es (haszn...
73 900 000 HUF
972 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55283374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1449 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kecskemét–Kadafalván felújított, 3 szobás családi ház eladó kiváló adottságokkal! Eladóvá vált egy teljes körűen felújított 1...
91 000 000 HUF
728 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (34336726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fonyód központjában eladó egy teljesen felújított, légkondícionált lakás, teljes berendezéssel. a kétszobás, 55 nm-es társasház...
56 500 000 HUF
1 027 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (43666227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1449 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Kecskemét–Kadafalván felújított, 3 szobás családi ház Eladóvá vált egy teljes körűen felújított 125 m2-es, tágas terekkel...
91 000 000 HUF
728 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarudi családi ház hirdetés (69996344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 1815 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sarudon, a tisza-tó egyik legnépszerűbb településén eladó egy jó állapotban lévő, 127, 73 m2 hasznos alapterületű, falusi csok-...
35 000 000 HUF
275 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykapornaki családi ház hirdetés (17342894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2089 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174975 hivatkozási számú nagykapornaki családi ház. Az ingatlan ...
46 900 000 HUF
721 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (75965265)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 6
Tágas, 6 szobás családi ház eladó – csendes környezetben, akár azonnal költözhetően! Eladásra kínálunk egy 200 nm-es, 6 szobás ...
139 900 000 HUF
699 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai hétvégi ház hirdetés (13977147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó Balatonakarattyán: Panorámás, Medencés Nyaraló! Eladásra kínálunk egy két szintes, 142 m? -Es nyaralót, amelyhez összes...
154 000 000 HUF
1 084 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (75472319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1449 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kecskemét–Kadafalván felújított, 3 szobás családi ház eladó kiváló adottságokkal! Eladóvá vált egy teljes körűen felújított 125...
91 000 000 HUF
728 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74657316)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Luxus Lakás a Belváros Szívében - Különleges Lehetőség a Zrínyi utcában Bazilikától néhány lépésre Eladásra kínálunk egy kivéte...
130 000 000 HUF
2 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal