Eladó azonnal költözhető ingatlanok (16215 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 215 db
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (79134396)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Fonyód csendes, családias környéken eladó társasház. Az ingatlan földszinti felosztása: kazánház, több tároló, garázs, előtér, ...
81 900 000 HUF
580 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (95125234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fonyód csendes, madárcsicsergős környéken eladó társasház. Az ingatlan felosztása: földszinten, kazánház, több tároló, garázs, ...
61 990 000 HUF
568 715 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szilvásváradi családi ház hirdetés (83799643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Start + megvásárolható INGATLAN! Eladó családi ház Szilvásváradon – a Bükk kapujában! FALUSI CSOK + start+ igénybe vehető! ...
92 000 000 HUF
418 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (36473946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 8
Fonyód csendes, madárcsicsergős környéken eladó, háromgenerációs családi ház. Az ingatlan felosztása: földszinten, kazánház, tö...
124 990 000 HUF
735 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (19464444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 745 m2
Szobaszám: 3
Fonyódon eladó Balaton és központ közeli két utcára nyíló ikerház. Az ingatlan felosztása: három szoba, közlekedő, étkező, főző...
56 500 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (73334336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
Lajosvárosban, több hasznosítási célra is alkalmas ingatlan, a mátyás király úton ELADÓ! ! ! ! A családi ház ideális lehet nag...
74 900 000 HUF
354 976 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (29523479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
--- a váci utcánál 3 szobás, minden luxussal felszerelt, gépesített, bútorozott, frissen felújított, 3. emeleti lakás eladó ---...
359 000 000 HUF
3 293 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (85234293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
--- 5. kerületben 2 szobás, minden luxussal felszerelt, gépesített, bútorozott, frissen felújított, 3. emeleti lakás eladó --- ...
319 000 000 HUF
3 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93177867)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
--- Nyugati közelében 3 szobás, minden luxussal felszerelt, gépesített, bútorozott, frissen felújított, 2. emeleti lakás eladó ...
290 000 000 HUF
2 436 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (15323354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Siófokon szinte a belváros szívében eladó 64 nm-es egyszintes teljes körűen felújított családi ház. Az ingatlanban egy világos ...
68 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (79494771)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fonyódon felújított, földszinti, 77 nm-es társasházi lakás eladó a Balaton parttól 700 méterre kültéri medencés társasházban! a...
76 900 000 HUF
998 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi családi ház hirdetés (89834326)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 9+ 1 fél
***Befektetésnek kitűnő lehetőség*** A Balaton déli partján, Balatonfenyves kedvelt részén eladó, felújított 3 generációs csalá...
64 900 000 HUF
282 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (15434175)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 550 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 7+ 2 fél
II. kerület, Rózsadomb legelegánsabb környékén, a budai hegyek közvetlen közelében, a Verecke úton eladó egy 1. 000 Nm-es, déli...
3 900 000 EUR
2 564 944 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (41949135)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
PRÉMiUM wellness iNGATLAN – HALÁSZTELEK Halásztelken, csendes, kertvárosi környezetben eladó egy 2017-ben épült, modern stílus...
225 000 000 HUF
803 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (43851727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 332 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 5
Eladó Pilisvörösváron Dobogókőre néző panorámával, 6 szobás, 3 lakószinten 332m2-es családi ház, mely 875 m2-es telken áll. A...
135 000 000 HUF
406 626 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való azonnal költözhető ingatlant?