Eladó ház Pest megye (18585 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 585 db
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (37777892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 9550 m2
Szobaszám: 3
A CasaNetWork Ingatlanhálózat eladásra kínálja a 174602163 számú, mediterrán stílusú családi házat és a hozzá tartozó kisebb la...
75 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni családi ház hirdetés (34524354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 2
Szigetszentmárton csendes, nyugodt utcájában kínálok eladásra egy 1970-es években téglából épült, szigetelt, bruttó: 90 nm, net...
64 900 000 HUF
721 111 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci családi ház hirdetés (33551711)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 323 m2
Szobaszám: 5
Pest vármegye területén Kisvácon, eladásra kínálok 323 m2 telken belül két felújítandó lakást, az alsó lakás 45 m2 a tetőtári 1...
84 900 000 HUF
566 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (75224355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 4
Budakeszin, a Virágvölgy városrészben, a János-hegyre panorámával, az erdő közelében eladó egy földszintes, 135 nm-es, duplakom...
184 900 000 HUF
1 369 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (39747345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Csak irodánk kínálatában! Érd-Fenyves Parkvárosban, eladásra kínálunk, 1100m2 telken, egy 220m2, jó állapotú családi házat. ...
114 900 000 HUF
522 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (95372374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 7
Luxus, harmónia és mediterrán életérzés egyben igényes, kétszintes családi ház eladó a XVI. kerület és Csömör határán! Csende...
287 000 000 HUF
1 047 445 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (36643968)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye, Nagykőrös központjában 74 m2 hasznos alapterületű önálló családi ház 300 m2 telekrésszel, 526 m2 osztatlan közös...
23 500 000 HUF
317 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (78317735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy kiváló állapotú családi ház Veresegyház csendes mellékutcájában, a Pamut tó közelében. Az ingatlan egy 856 négyzetmét...
145 000 000 HUF
884 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (77746925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 1241 m2
Szobaszám: 5
Eladó Családi Kertes Ház Monoron! Amit tudni kell:Monoron a központ közelében a telekhatártól 30 méterrel beljebb 2002-ben épít...
139 000 000 HUF
1 037 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (83345884)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 6
Mogyoród panorámás részén energiatakarékos családi ház, két külön bejáratú lakássalMogyoród egyik legszebb, dombtetőn fekvő pan...
129 900 000 HUF
773 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (29994138)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Üllőn egy Nappali+ 4 szobás, Duplakomfortos Ikerházat rendezett szép udvarral és Medencével, csendes környék...
125 000 000 HUF
1 024 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (46377997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vásároljon életérzést a Duna-partján, Budapest mellett! Budapesttől mindössze 20 kilométerre, Áporkán eladó egy közvetlen Dun...
114 900 000 HUF
949 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (96364953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Eladó nappali+2 szobás egyszintes ikerház Szigethalom csendes utcájában! Az ingatlan 2004-ben épült, könnyűszerkezetes. Fűtését...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (97927114)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 1593 m2
Szobaszám: 4
Dabason eladó egy 2022-ben épült 178 nm-es három szobás hőszivattyús, wellness helyiséggel, edzőteremmel, négy autó fedett zárt...
186 000 000 HUF
1 169 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (33937238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 4
Érd Sasváros kiemelt részén, eladó egy teljes körűen felújított családi ház. a ház 108 nm. -Es, amely 2020. Ban számtalan korsz...
88 800 000 HUF
822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (65877272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4
Itt kezdődhet a Te történeted- új ikerházfél eladó Parkvárosban! Érd - Parkváros: új-építésű, 130 m2-es ikerházfél 500 m2 saj...
126 000 000 HUF
969 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (65543373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy csodálatos, 100 négyzetméteres, tégla építésű családi ház, mely 96, 000, 000 Ft-os vételáron kínálja otthonának meleg...
92 999 999 HUF
1 223 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (83987282)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 5
Az otthon 2026-ban épült, a legújabb építési technológiák és minőségi alapanyagok felhasználásával. a napfényes terek, a modern...
114 900 000 HUF
957 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (57327937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 5
Az ikerház hátsó lakása tökéletes választás azok számára, akik csendes, nyugodt környezetben szeretnének élni, de nem szeretnén...
114 900 000 HUF
957 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (29129239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 5
Modern, igényes, tágas, otthonos családi ház! Dunakeszi központi részén, csendes, rendezett utcában elhelyezkedő elegáns, nagy ...
193 000 000 HUF
861 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?