Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 058 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (72793518)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári hangulat, tágas terek és kiváló elhelyezkedés a belváros közelében! Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Lónyay...
99 760 000 HUF
1 231 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (59462328)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
99 760 000 HUF
1 231 604 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74647588)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
99 760 000 HUF
1 231 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74255634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített, tágas panel lakás eladó a Hungária körút elején, kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Ela...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49447393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest belváros, v. kerület, 6. emeleti 79 m2-es lakás eladó. Az épület 2018-ban teljesen új belsőt kapott, a tervezők 31 egy...
207 000 000 HUF
2 620 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (24847413)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 3
****Kertes családi ház eladó Budapesttől 25 km-re, Áporkán**** Budapesthez közel, a csendes, barátságos kisfaluban Áporkán kín...
76 000 000 HUF
745 098 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (73467139)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 543 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó kertes családi ház Csepelen, a Királyerdő szélén! Az a család, aki csak a bőröndjével akar beköltözni egy felújított (n...
165 000 000 HUF
303 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (49527823)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ne keress tovább! Ez az orbánhegyi otthon azonnal KÖLTÖZHETŐ! Eladó a XXIII. kerület egyik legjobb részén, Orbánhegyen egy ki...
115 000 000 HUF
653 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (96782623)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Eladó Csepelen, Királyerdő szélén egy jó állapotú, családi ház, amely ideális lehetőség akár lakhatásra, akár irodai tevékenysé...
115 000 000 HUF
1 223 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (94747653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedi penthouse lakás a XXI. KERÜLETBEN! A XXI. kerület dinamikusan fejlődő részén eladó egy 97 nm-es, belső kétszintes, pré...
184 000 000 HUF
1 957 446 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47623367)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Azonnal költözhető, világos, 3. emeleti polgári lakás a IX. kerületben, a Ferenc tér közelében*** Eladásra kínálok Budapest...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb ipari ingatlan hirdetés (54593258)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 1780 m2
Telekterület: 2631 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők figyelem! Egyedi lehetőség a Csepel művek területén. Csepel művek területén nettó 1780 nm-es, bruttó 1900 nm-es, rés...
399 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43948725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Mázsa tér mellett, kilátással a Hargitai sétányra, egy 67 nm-es, 2+1 szobás lakás étkezővel, erkéllyel, lift nélküli panelház...
71 900 000 HUF
1 073 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (43492624)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! a helyiségek tekintetében kialakításra került:2 szoba, konyha+étkező, foly...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (56343955)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 66 négyzetméteres, 2. emeleti, tégla építésű lakás, melynek vételára 64 900 000 huf, azaz négyzetméterenként átlagosa...
64 900 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (44717276)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Ingatlanosok ne keressenek mert saját magam eltudom adni! ! ! Eladó Törökbálint Tükörhegyen eladó új építésű iker családi ház ...
250 000 000 HUF
1 470 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44449592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Erzsébet körút – Király utca sarok Belvárosi cím, mégis teljes csend és privát élettér Budapest egyik legpezsgőbb pontján, az...
109 000 000 HUF
1 252 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (53229977)
4 hónapja a megveszLAK-on