Eladó ingatlan Békásmegyer (275 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest III. kerület - Békásmegyer

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 275 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37533834)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Békásmegyeren, parkos környezetben! ! Budapest III. kerületében, Békásmegyeren eladó egy 50 m²...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (57433736)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest 3. kerület Békásmegyeren eladó egy 10 emeletes panelház 8. emeleti, 50 m2-es, napfényes, 1/1 tulajdonban lévő, teherme...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37463258)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyer Duna felőli oldalán, a Hatvany Lajos utcában kínálunk megvételre egy 66 m²-es, 4. emeleti, nyugati tájolású, világo...
69 900 000 HUF
1 059 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32433974)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27457255)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 57 nm-es, 2+1 félszobás panorámás lakás a 9. emeleten! A lakás egy 10 emeletes ház ...
66 900 000 HUF
1 173 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (77754445)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
Békásmegyer- Ófaluban eladó egy 46 négyzetméteres házrész 120 négyzetméteres telken! Az ingatlan az 1932-ben épült, viszont t...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (23514685)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93756843)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (24678538)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy parkra néző lakás békásmegyer duna felőli OLDALÁN! Ha egy otthonos lakást keresel, amit nem kell órákig takarítani ...
60 900 000 HUF
1 171 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27849348)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 57 négyzetméteres jó állapotú x. emeleti, kis erkélyes panellakás Békásmegyeren. Kiváló elosztású egy plusz két félszobá...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32853429)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, 3. kerület, Békásmegyeren, panorámás, erkélyes, 2 szobás, 50nm-es panellakás eladó. A lakás Békásmegyer Duna felőli...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32323247)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó 57 m2, azonnal költözhető! Eladó Budapest 3. kerületében (Békásmegyer) egy vi...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (71535222)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyeren csendes, nyugodt környezetben, egy 51 m2-es, első emeleti, kétszobás lakás eladó. ÉNY-i tájolással, zöld övezetre...
68 900 000 HUF
1 350 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (83448444)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35376742)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyer kedvelt részén eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás. Amennyiben olyan lakást keresel, ahol a ...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (29663747)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 40 éves múlttal rendelkező, ikonikus békásmegyeri söröző. Békásmegyer lakótelepi részén, a Hollós Korvin Lajos utca és ...
44 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (23733838)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljesen felújított, osp Otthon Start Hitere alkalmas lakás a III. kerületben, közel a Békásmegyeri piachoz. Szépen gondozott ...
82 900 000 HUF
1 454 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97971434)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Duna-part közeli, szabadon alakítható 3 szobás lakás Békásmegyer egyik legjobb részén! Ha egy olyan lakást keresel, amit telje...
76 800 000 HUF
1 163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84735445)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 2 szobás panorámás lakás a 8. emeleten! A lakás egy 10 emeletes ház 8. em...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32332998)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 2 szobás erkélyes lakás a 2. emeleten! A lakás egy 10 emeletes ház 2. eme...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest III. kerületben?
← Előző oldal1 / 14 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Békásmegyeren? Békásmegyer településen különféle ingatlanokat találhatsz – itt jelennek meg az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. A III. kerület sokszínűsége miatt minden ingatlantípus megtalálja itt a maga célközönségét. Ha nem akarsz felesleges találatok között keresgélni, válassz kategóriát, vagy nézd meg itt az elérhető eladó Budapest III. kerület Békásmegyeri házakat, itt az eladó lakásokat Budapest III. kerület Békásmegyeren, ezen az oldalon az eladó Budapest III. kerület Békásmegyeri telkeket és itt az eladó nyaralókat Budapest III. kerület Békásmegyeren.
Neked ajánlott kerületek oldalai: Budapest I. kerület   Budapest II. kerület   Budapest IV. kerület   Budapest V. kerület   Budapest VI. kerület   Budapest VII. kerület   Budapest VIII. kerület   Budapest IX. kerület   Budapest X. kerület   Budapest XI. kerület   Budapest XII. kerület   Budapest XIII. kerület   Budapest XIV. kerület   Budapest XV. kerület   Budapest XVI. kerület   Budapest XVII. kerület   Budapest XVIII. kerület   Budapest XIX. kerület   Budapest XX. kerület   Budapest XXI. kerület   Budapest XXII. kerület   Budapest XXIII. kerület   

Ajánlott városrészek Budapest III. kerületben: Aquincum   Aranyhegy-Ürömhegy-Péterhegy   Csillaghegy   Csúcshegy   Kaszásdűlő   Hármashatárhegy   Harsánylejtő   Farkastorok   Mátyáshegy   Filatorigát   Mocsárosdűlő   Óbuda hegyvidéke   Óbudai-sziget   Óbuda   Rómaifürdő   Solymárvölgy