Eladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest) 40 millióig (91 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest) 40 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 91 db
Budapest IV. kerületben további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Budapest IV. kerületben
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (45883467)
34 perce a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten kis 24 m2-es garzon, új ablakokkal, bejárati ajtóval, udvari nézettel eladó! Eladó egy 24 négyzetméteres, földszinti ...
29 900 000 HUF
1 245 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (97274399)
53 perce a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten kis 24 m2-es garzon, új ablakokkal, bejárati ajtóval, udvari nézettel eladó! Eladó egy 24 négyzetméteres, földszinti...
29 900 000 HUF
1 245 833 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (99493822)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programra Alkalmas Lakás! Eladásra Kínálok Újpest Városközpontban, Csendes Utcában Egy 33 Nm-Es, TELJEs Körűen F...
37 000 000 HUF
1 121 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (66437472)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest frekventált, mégis csendes részén, a Váci úthoz közel, eladó egy kertkapcsolatos, földszinti tégla lakás (tulajdoni hány...
32 500 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (13549434)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 245 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54742643)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest egyik nyugodt, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított, 25 nm-es, praktikus elrendezés...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (71522478)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
Csak készpénzes vevők jelentkezését VÁRJUK! Újpesten, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban eladó egy 30 nm-es, 1 szobás,...
32 900 000 HUF
1 096 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (39396537)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy 27 nm-es, jó állapotú, földszinti, szigetelt téglalakást, stabil bérlőv...
38 900 000 HUF
1 440 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (27448981)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gá...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi sorház hirdetés (85527397)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Újpest szívében – csendes, központi helyen! Eladásra kínálok egy 25 m²-es, közös udvaros, tehermentes garzo...
28 000 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (55434232)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IV. kerületben a Perényi Zsigmond utcában eladó egy 15 m2+ 10nm galériás, belső udvarra néző, 1 szobás, gázkonvektor fűtésű, mű...
27 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59295236)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpesten, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy 54 nm-es, amerikai konyhás nappali + 1 szobás kialakítású téglalakást, ...
32 500 000 HUF
601 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94353523)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hitelezhető mini-otthon Újpesten önálló helyrajzi számon30 m²-es, galériázott(30m² + 10, 5m² galéria), kertkapcsolatos lakás kü...
36 500 000 HUF
1 216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (49454432)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
36 500 000 HUF
1 216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37877913)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (73466231)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gázkonvektor fűtéssel rendelkező, barátságos ...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37647253)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló Befektetési Lehetőség – Hangulatos Kis Kertes Otthon! Újpest – Berda József utcában, metró közelében, rendezett házban...
36 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43545442)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31 nm-es, egy szobás,...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (38333751)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (95289543)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest IV. kerületben?
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Budapest IV. kerületben 40 millióig? Budapest IV. kerület térségében is felbukkannak az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Újpest sokoldalú ingatlankínálata miatt népszerű célpont mind befektetők, mind családok körében. Ha nem akarsz felesleges találatok között keresgélni, válassz kategóriát, vagy nézd meg itt az elérhető eladó Budapest IV. kerületi házakat, itt az eladó lakásokat Budapest IV. kerületben, ezen az oldalon az eladó Budapest IV. kerületi telkeket.
Neked ajánlott kerületek oldalai: Budapest I. kerület   Budapest II. kerület   Budapest III. kerület   Budapest V. kerület   Budapest VI. kerület   Budapest VII. kerület   Budapest VIII. kerület   Budapest IX. kerület   Budapest X. kerület   Budapest XI. kerület   Budapest XII. kerület   Budapest XIII. kerület   Budapest XIV. kerület   Budapest XV. kerület   Budapest XVI. kerület   Budapest XVII. kerület   Budapest XVIII. kerület   Budapest XIX. kerület   Budapest XX. kerület   Budapest XXI. kerület   Budapest XXII. kerület   Budapest XXIII. kerület   

Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak egy kerületben keresel eladó ingatlant, akkor érdemes körül nézned az eladó ingatlanok Budapest oldalon is. Ha szóba jöhet az agglomeráció is, akkor nézz körül az eladó ingatlanok Pest megye oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Budapest IV. kerületben, akkor az albérlet Budapest IV. kerület oldalon nézelődj. Ha nem csak egy kerületben keresel lakást, akkor érdemes körülnézned az eladó lakás Budapest oldalon is. Tulajdonosi eladások teljes kínálata: tulajdonostól eladó ingatlan Budapest IV. kerület.