Eladó ingatlan Budapest X. kerületben 80 millióig (607 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest X. kerületben 80 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 607 db
Budapest X. kerületben további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Budapest X. kerületben
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (67574783)
2 perce a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás lakás osp HITELRE! Budapest x. kerületében, Kőbányán, az Újhegyi lakótelepen, a Harmat utcában kínálok megvételre egy...
74 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (59694391)
22 perce a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk x. kerület Gőzmozdony utcában 10. emeleti /zárószintes / 68nm-s három szobás, erkélyes per és tehermentes l...
71 900 000 HUF
1 057 352 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (46384491)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 10. kerületében eladásra kínálok egy praktikus elrendezésű loggiaval ellátott 8. emeleti 68nm-es lakást. Az ingatlanba...
73 900 000 HUF
1 086 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (16643754)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Budapest x. kerületében felújított műszaki tartalommal Budapest x. kerületében, az Állomás utcában kínálu...
52 900 000 HUF
1 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (13693294)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületében, a Maglódi út közelében, mégis egy forgalomtól elzárt, csendes mellékutcában eladó egy kiváló állapotú,...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (27626244)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 900 000 HUF
1 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (25844332)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, telj...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52513913)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49 nm-es, 2 szobás lakás csendes környezetben! Megvételre kínálunk egy 2. emeleti, 49 nm-es, jó elosztású lakást rendez...
52 900 000 HUF
1 079 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49937427)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hangulatos, felújítandó garzon Óhegy zöldövezeti részén, remek lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek! Budapest x. kerül...
36 900 000 HUF
1 054 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (36746934)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Különleges hangulatú, izgalmas elrendezésű otthon Budapest x. kerületének központjában! Eladó egy egyedi kialakítású, köríves...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73949541)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kőbánya városközponthoz közel a Nyerő utcában 2 emeletes ház 2. emeletén 3 szobás, 62 nm-es jó állapotú lakást kínálunk eladásr...
67 900 000 HUF
1 095 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (75463382)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
73 900 000 HUF
1 086 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (94792392)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Budapest x. kerületében felújított műszaki tartalommalBudapest x. kerületében, az Állomás utcában kínálunk...
52 900 000 HUF
1 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (37233658)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 900 000 HUF
1 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (36976367)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Budapest x. kerületében felújított műszaki tartalommal Budapest x. kerületében, az Állomás utcában kínálun...
52 900 000 HUF
1 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43677334)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
73 900 000 HUF
1 086 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33439139)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 10. kerületében, az Óhegy kerületrészben, téglaépítésű ház, magasföldszintjén, egy 59 nm-es, 2 szobás lakás. 40 ...
58 900 000 HUF
998 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54956396)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Napfényes otthon, saját parkos környezetben, mely otthon start hitelre is alkalmas! *** Eladásra kínálunk a x. kerületben, ...
56 990 000 HUF
1 212 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (79474942)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2. emeleti, 2 szobás lakás a x. kerületben, a Kistorony park közelében! Budapest x. kerületének kedvelt részén, a Kisto...
53 200 000 HUF
1 043 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (49766357)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, napfényes otthon kiváló infrastruktúrával a szent imre tér MELLETT! Eladó a x. kerületi Állomás utcában egy 8. eme...
58 900 000 HUF
1 178 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest X. kerületben?
← Előző oldal1 / 31 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Budapest X. kerületben 80 millióig? Budapest X. kerület térségében is felbukkannak az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. A X. kerület változatos kínálata miatt minden típusú ingatlanra van kereslet. Ha nem akarsz felesleges találatok között keresgélni, válassz kategóriát, vagy nézd meg itt az elérhető eladó Budapest X. kerületi házakat, itt az eladó lakásokat Budapest X. kerületben, ezen az oldalon az eladó Budapest X. kerületi telkeket.