Eladó ingatlan Budapest XX. kerületben 50 millióig (189 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest XX. kerületben 50 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 189 db
Budapest XX. kerületben további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Budapest XX. kerületben
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (92337339)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Pesterzsébet csendes utcájában a Tátra térhez közel egy 2 szobás 48 nm-es kertkapcsolatos lakást. A lakás bel...
46 800 000 HUF
975 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39953346)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62493469)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított GARZONLAKÁS! XX. kerület csendes mellékutcájában kínálunk eladásra egy 26 nm-es, 1 szobás társasházi ...
29 900 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (62999873)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Pesterzsébet csendes mellékutcájában egy kis garzon lakást. Ajánlom egyedülálló időseknek, vagy fiatal párnak...
24 500 000 HUF
1 441 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (34543936)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Átmenő forgalomtól mentes, csendes mellékutcában lévő, jó állapotú, tégla építésű társasházi LAKÁS Az ingatlan önálló helyrajz...
27 500 000 HUF
859 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (99251475)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tehermentes, azonnal költözhető földszinti lakás a tátra TÉREN! Pesterzsébet kedvelt részén, zöld parkosított területre néző ab...
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (38425335)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Pesterzsébeten egy 28 nm-es társasházi lakást. A lakás 1 szoba, konyha, fürdőszobából áll. Rendezett 7 laká...
27 000 000 HUF
964 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44734687)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44274388)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (47343978)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erzsébetfalva csendes részén kínálunk eladásra egy 50 nm-es, két szobás, saját erkéllyel rendelkező, felújítandó lakást! Hív...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (33837159)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított és zöld kertre néző másfél szobás lakás bomba áron, 14 nm-es lekerített terasszal, felújított tetővel, kis lélekszám...
36 900 000 HUF
1 118 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63452926)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tehermentes, azonnal költözhető földszinti lakás a tátra TÉREN! Pesterzsébet kedvelt részén, zöld parkosított területre néző ...
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (73476528)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a csendes és barátságos Pesterzsébet városrészben kínálunk eladásra egy 28négyzetméteres, két szobás lakást, amely ...
33 000 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi iroda irodaházban hirdetés (57712899)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fedezze fel Budapest 20. kerületének szívében elhelyezkedő, kiemelkedő üzleti lehetőségeket rejtő ingatlanunkat, amely tökélete...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (35985878)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2024-Ben épült garzon eladó Budapest XX. kerületében teljes bútorzattal, tehermentes! Eladásra kínáljuk Budapest XX. kerületé...
26 200 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (11333584)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló áron eladó Budapest, XX. kerületében egy saját előkerttel rendelkező 65 m2-es, részben felújítandó, lakóparki üzlethelyi...
48 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi sorház hirdetés (37946352)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 53 m2
Szobaszám: 2
Pesterzsébet kedvelt részén, közel mindenhez részben felújított kis lakás 2 szobával, kicsi konyhával, wc-vel és zuhanyzóval, a...
33 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (48398267)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületének csendes, mégis jól megközelíthető részén kínálunk eladásra egy 43 m²-es, világos és hangulatos lakást,...
49 000 000 HUF
1 139 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (42677444)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. LakásaA lakás mérete 45 m2A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik. A...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (83938592)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pacsirtatelepen egy 28 nm-es, 1 szobás, 1. emeleti téglaépítésű társasházi lakás, zárt udvarban, autóbeállási lehetőségge...
32 800 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XX. kerületben?
← Előző oldal1 / 10 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Budapest XX. kerületben 50 millióig? Budapest XX. kerület térségében is felbukkannak az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Pesterzsébet kedvelt városrésze a főváros dél-pesti régiójának, változatos ingatlankínálattal. Ha nem akarsz felesleges találatok között keresgélni, válassz kategóriát, vagy nézd meg itt az elérhető eladó Budapest XX. kerületi házakat, itt az eladó lakásokat Budapest XX. kerületben, ezen az oldalon az eladó Budapest XX. kerületi telkeket.
Neked ajánlott kerületek oldalai: Budapest I. kerület   Budapest II. kerület   Budapest III. kerület   Budapest IV. kerület   Budapest V. kerület   Budapest VI. kerület   Budapest VII. kerület   Budapest VIII. kerület   Budapest IX. kerület   Budapest X. kerület   Budapest XI. kerület   Budapest XII. kerület   Budapest XIII. kerület   Budapest XIV. kerület   Budapest XV. kerület   Budapest XVI. kerület   Budapest XVII. kerület   Budapest XVIII. kerület   Budapest XIX. kerület   Budapest XXI. kerület   Budapest XXII. kerület   Budapest XXIII. kerület   

Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak egy kerületben keresel eladó ingatlant, akkor érdemes körül nézned az eladó ingatlanok Budapest oldalon is. Ha szóba jöhet az agglomeráció is, akkor nézz körül az eladó ingatlanok Pest megye oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Budapest XX. kerületben, akkor az albérlet Budapest XX. kerület oldalon nézelődj. Ha nem csak egy kerületben keresel lakást, akkor érdemes körülnézned az eladó lakás Budapest oldalon is. Tulajdonosi eladások teljes kínálata: tulajdonostól eladó ingatlan Budapest XX. kerület.