Eladó ingatlan Budapest XX. kerületben 80 millióig (645 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest XX. kerületben 80 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 645 db
Budapest XX. kerületben további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Budapest XX. kerületben
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (75469497)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó panorámás panel lakás Erzsébet belvárosában – kiváló befektetés és otthon egyben! Budapest XX. kerületének kedvelt, köz...
53 000 000 HUF
883 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45425771)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 20. kerületében, az Orsolya utcában kínálok megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás lakást egy rendezett, 4 emeletes téglahá...
66 700 000 HUF
1 258 490 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (37973377)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központjában eladó egy 45 m²-es, 2 szobás földszinti lakás. A lakás panelprogramos, rendezett társasházban talál...
55 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (56585453)
14 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Erzsébet kertes házas részének szélén egy néhány éve teljes körűen felújított kiváló állapotban lévő házban ta...
57 000 000 HUF
1 036 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (18338829)
14 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébeten az Eperjes utcában 4 emeletes csúsztatott zsalus ház 2. emeletén 2 szobás, 56 nm-es felújított állapotú lakást k...
64 300 000 HUF
1 148 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (67921434)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 287 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Budapest XX. kerületének kertvárosi részén Budapest XX. kerületének csendes, kertvárosi részén k...
69 500 000 HUF
992 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (27346749)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kedves, csendes és napfényes lakás várja új tulajdonosát! Reggeli kávé és napfelkelte a konyhában, finom bor és naplemente az...
69 000 000 HUF
1 112 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24999967)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Magánszemélytől eladó Pesterzsébet, Pacsirtatelepen téglaépítésű, négylakásos társasház első emeleti 77, 5 nm-es, tehermentes, ...
74 500 000 HUF
955 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (33898287)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 4
Erzsébet központjában, saroktelken önálló családi ház eladó! Kiváló elhelyezkedésű, világos, önálló családi ház várja új tula...
74 900 000 HUF
749 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59647818)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, erkélyes lakás, kiváló lehetőség saját elképzelések megvalósítására Alapadatok: 57 m² alapterület 2 külön nyí...
54 900 000 HUF
963 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (97338273)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Vágóhíd utca közelében egy 2 szobás, 29 nm-es lakást. A lakás egy nagy lakás egyik lakása, mely le van vál...
27 000 000 HUF
931 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43485937)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Összeköltözőknek, nagycsaládosoknak ajánlom ezt az ingatlant. Pesterzsébet, Vágóhíd utcánál kínálok eladásra egy 4 szobás, jó ...
58 000 000 HUF
920 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63523925)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Vágóhíd utcánál egy 2 szobás, 34 nm-es lakást. Az ingatlan egy nagy lakás leválasztott lakása, egy bejárat...
31 000 000 HUF
911 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (53359823)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ajánlom azok figyelmébe ezt a ingatlant, akik külön szeretnének lakni, de közel egymáshoz! a XX. Ker. Kertvárosi részén egy 295...
74 900 000 HUF
936 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (85136316)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 20. kerületben, Pacsirtatelepen a Pacsirta utcában egy kis garzongyöngyszem: ez a 20 m2-es, tündéri társasházi lakás tö...
24 990 000 HUF
1 249 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (68469867)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 20 kerület központi részén (önkormányzat, sétáló utca) jó közlekedés, iskola, óvoda, 68 m2, 3 szobás, földszinti beépí...
64 600 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43842892)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pesterzsébeten, a Topánka utcában, csúsztatott zsalus épületben eladó egy 67 m²-es, nappali + 2 hálószobás, teraszos lakás, ame...
64 500 000 HUF
962 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (49553932)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk egy jó elhelyezkedésű lakást. Az ingatlan 46 nm-es, 2 szobás. a szobák külön nyílnak. a konyha étkezős. A...
46 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55338335)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pesterzsébet sétálóutcájához közel, a kerületi rendőrség szomszédságában kínáljuk megvételre ezt a tágas, 87 m2-es, erkélyes la...
79 900 000 HUF
918 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (75914313)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pesterzsébeten a Tátra téri piac mellett eladó egy 60 nm-es, magasföldszinti, 2+1 szobás, teljeskörűen felújított, napfényes la...
74 900 000 HUF
1 248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XX. kerületben?
← Előző oldal1 / 33 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Budapest XX. kerületben 80 millióig? Budapest XX. kerület térségében is felbukkannak az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Pesterzsébet kedvelt városrésze a főváros dél-pesti régiójának, változatos ingatlankínálattal. Ha nem akarsz felesleges találatok között keresgélni, válassz kategóriát, vagy nézd meg itt az elérhető eladó Budapest XX. kerületi házakat, itt az eladó lakásokat Budapest XX. kerületben, ezen az oldalon az eladó Budapest XX. kerületi telkeket.
Neked ajánlott kerületek oldalai: Budapest I. kerület   Budapest II. kerület   Budapest III. kerület   Budapest IV. kerület   Budapest V. kerület   Budapest VI. kerület   Budapest VII. kerület   Budapest VIII. kerület   Budapest IX. kerület   Budapest X. kerület   Budapest XI. kerület   Budapest XII. kerület   Budapest XIII. kerület   Budapest XIV. kerület   Budapest XV. kerület   Budapest XVI. kerület   Budapest XVII. kerület   Budapest XVIII. kerület   Budapest XIX. kerület   Budapest XXI. kerület   Budapest XXII. kerület   Budapest XXIII. kerület   

Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak egy kerületben keresel eladó ingatlant, akkor érdemes körül nézned az eladó ingatlanok Budapest oldalon is. Ha szóba jöhet az agglomeráció is, akkor nézz körül az eladó ingatlanok Pest megye oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Budapest XX. kerületben, akkor az albérlet Budapest XX. kerület oldalon nézelődj. Ha nem csak egy kerületben keresel lakást, akkor érdemes körülnézned az eladó lakás Budapest oldalon is. Tulajdonosi eladások teljes kínálata: tulajdonostól eladó ingatlan Budapest XX. kerület.