Eladó olcsó Spanyol ingatlanok (11463 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 11 463 db
Eladó Spanyolországi sorház hirdetés (49565679)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó panorámás ház, sorházban, 675 000 €. Los Girasoles nevű complexben található, ami egy csendes, biztonságos és jól karbant...
675 000 EUR
1 931 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi egyéb lakás hirdetés (93377975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Spanyolországban, Malaga városban található Célere Baviera Golf egy különleges, zárt lakópark, amely a bajor golfpályán találha...
318 000 EUR
1 421 757 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Spanyolországi kastély hirdetés (74324552)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  Ez a ház 10 percre található Torreviejától és Guarda...
238 659 565 HUF
939 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi kastély hirdetés (25728369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 205 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  Az ingatlan egy igazán csodálatos, modern, de hagyom...
151 004 967 HUF
915 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi kastély hirdetés (93463544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 162 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  A Villa a környék egyik legnépszerűbb városában épül...
140 645 787 HUF
1 339 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi kastély hirdetés (98369394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  Ez egy nagyszerű ház saját medencével, szép kerttel ...
143 394 954 HUF
1 062 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi kastély hirdetés (54972432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  Ez egy modern stílusú, kétszintes ház gyönyörű kertt...
158 973 567 HUF
1 271 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi családi ház hirdetés (22371953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 182 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: A Villa Park a környék egyik legnépszerűbb településé...
147 020 667 HUF
1 267 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi családi ház hirdetés (57674343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 2513 m2
Telekterület: 4125 m2
Szobaszám: 12
Eladó az egyik legnagyobb tengerparti ingatlan az egész Costa del Sol területén, Marbellán A trópusi növényekkel beültetett te...
5 465 011 791 HUF
2 174 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi egyéb ház hirdetés (28354793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 1230 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 7
Ez egy igazán lélegzetelállító, újonnan épült villa, amely közvetlenül a strand mellett található, Marbella egyik legexkluzívab...
5 091 074 844 HUF
4 139 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi egyéb ház hirdetés (54969995)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 1100 m2
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: 6
Spanyolország méltán kedvelt részén, Malagán, festői környezetben, a tengerparton kínáljuk ezt az egyedi tervezésű minimál stíl...
4 552 019 860 HUF
4 138 199 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi családi ház hirdetés (43945124)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 2595 m2
Telekterület: 8612 m2
Szobaszám: 9
5 718 888 061 HUF
2 203 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi családi ház hirdetés (35596658)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 1000 m2
Telekterület: 4920 m2
Szobaszám: 8
9 Szobás, 3 medencés minimál villa eladó MARBELLÁN A mediterrán növényekkel beültetett parkosított, 4. 920 Nm-es telken találh...
7 230 308 477 HUF
7 230 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi családi ház hirdetés (28134625)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 3011 m2
Telekterület: 5175 m2
Szobaszám: 8
A villa közvetlenül a tengerparton található, a telek 5175 nm, az épület 3011 nm. -Terasz: 656 nm -8 hálószoba -8 fürdőszob...
4 991 249 847 HUF
1 657 671 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi családi ház hirdetés (24374964)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 1515 m2
Telekterület: 2530 m2
Szobaszám: 7
A villa a tengerparton épült Marbella legszebb részén egy 2530 nm telken, a ház 1515 nm, gyönyörű kilátással a tengerre a ház m...
6 788 099 792 HUF
4 480 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi egyéb ház hirdetés (94444979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 1100 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 8
Marbella legszebb részén kínálok eladásra egy 2000 nm-es telken épült, 1100 nm-es villát gyönyörű kilátással a tengerre! Az i...
5 929 604 818 HUF
5 390 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó élő (live) videós bemutatás Eladó Spanyolországi tégla lakás hirdetés (84277945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Spanyolországban, Santa Pola város közkedvelt központjában, egy 100 m²-es, kifogástalanul felújított, négyszobás, erkélyes, “sa...
195 000 EUR
697 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi tégla lakás hirdetés (36635881)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív 2 és 3 hálószobás + nagy dny-i fekvésű teraszos nagycsaládos lakások  Estepona Golden Mile kiváltságos környezetében. ...
456 000 EUR
1 217 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi tégla lakás hirdetés (78988375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
293 000 EUR
1 262 635 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Spanyolországi tégla lakás hirdetés (66579819)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Residencial Mijasol egy gyönyörű lakónegyed 56 apartmannal, 1, 2 és 3 hálószobával és kiváló penthouse-k rendelkezik. Medenc...
715 000 EUR
3 364 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Spanyolországban?