Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig (241 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 241 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (85544333)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, 4. emeleti lakást, amely jó elrendezésével és praktikus ...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34877924)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Vasútállomás közelében, a Huszársoron eladó egy 68 nm-es, 2 szoba, étkezős, földszinti elhelyezkedésű lakás, 3 s...
34 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75462653)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Vasútállomás közelében, a Huszársoron kínálunk megvételre egy 68 nm-es, földszinti elhelyezkedésű, 2 szoba + ét...
34 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (27333743)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Vasútállomáshoz közel a Huszár soron eladásra kínálok egy 71m2-es, 2 szoba+ étkezős, földszinti lakást! További je...
34 000 000 HUF
478 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38933923)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Deák Ferenc úton, tégla építésű, szigetelt társasházban 2 szobás, 55 nm-es, erkélyes, 3. emeleti, Azonnal birtokb...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44817144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (46599128)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában új építésű lakások 2026 novemberi átadással megvásárolhatóak. Elérhető lakások: 1. Em. 41, ...
38 600 000 HUF
989 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (63859977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Deák Ferenc Úton, Azonnal Birtokba Vehető, 55 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó! Szigetelt, tégla építésű t...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (52354874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Ferenc körúton szigetelt, panel építésű társasházban eladásra kínálunk 2 külön nyíló szobás, 51 nm-es, átlagos ál...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24861442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Belváros peremén a Ferenc körúton alkalmi áron eladásra kínálok egy 51m2-es, 2 szobás lakást! További jellemzők:- ...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (91583435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán az Érkert peremén, az Aldi közelében, eladó egy földszinti 71 nm-es, 2 szobás jó állapotú tégla ( szigetelt ) fala...
31 990 000 HUF
450 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84463537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Érkert övezetében a Deák Ferenc utcán, eladó egy 3. emeleti 55 nm-es, 2 szobás, tégla ( szigetelt ) falazatú lakás....
36 990 000 HUF
672 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (92649344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros közelében, a Ferenc körúton, 51 nm-es, 2 szobás, fa nyílászárókkal szerelt, kívülről szigetelt,  járólap é...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai egyéb lakás hirdetés (59946413)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kisvárda városközpontjában – első emelet! Kisvárda városközpontjában, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 5...
34 990 000 HUF
636 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (74982294)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ferenc körúton eladó 2 szobás lakás – 34, 9 M Ft Nyíregyháza frekventált részén, a Ferenc körúton található nég...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34525949)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető otthon vagy remek befektetés a nyíregyházi víztorony KÖZELÉBEN! Nyíregyháza kedvelt részén, az Állomáshoz ...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (56322497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén  Ferenc körúton négyemeletes, szigetelt társasházban eladó egy51 m2 -es  2 szobás, felújítandó negye...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (64269334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Belváros közelében, Ferenc krt-on, 51 nm-es, 2 szobás lakás négyszintes, szigetelt társasház 4. emeletén ELADÓ! F...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57965914)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Ferenc körúton kínálunk megvételre egy 51 nm-es, 4. emeleti, panel építésű, szigetelt társasházban található la...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi egyéb lakás hirdetés (69778742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Vásárosnamény városközpontjában! Vásárosnamény frekventált, városközponti részén eladó egy 66 m²-es lakás, 4 m...
29 900 000 HUF
453 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal