Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig (241 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 241 db
Eladó Nagykállói tégla lakás hirdetés (61425983)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Nagykálló szívében - erkélyes, felújított társasházi lakás eladó! Nagykálló belvárosában, központi részén ela...
32 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (42427324)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz közel, a Deák Ferenc utcán eladó egy szigetelt, tégla falazatú társasházban 3. emeleti, 55 négyzetméteres, 2 szobás...
38 200 000 HUF
694 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (69277659)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Nyíregyháza város szívében, kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start Hitellel is megvásárolható! Eladásra ...
37 400 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (35573473)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83335355)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42794357)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, azonnal költözhető lakás Nyíregyháza belvárosának közelében Nyíregyházán, a Víztorony közvetlen közeléb...
36 990 000 HUF
672 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47987433)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföldön, a  Család utcán eladó egy 53 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakás egy 4 emeletes, panel falazatú társas...
37 500 000 HUF
694 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (63565487)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Család utcában kínálunk eladásra egy 53 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást egy 4 emeletes, panel falazatú társash...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49276528)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Állomás közelében, a Toldi utcán, 54 nm-es, 2 szobás, étkezős, erkélyes, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35829925)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy kiváló adottságokkal rendelkező lakást Nyíregyháza kedvelt részén, a Toldi utcán. Az 54 m²-es, 2 szoba + ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94553213)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (84743899)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Móricz Zsigmond utcán eladó 54 m2-s kettő különnyíló szobás, nagy konyhás, külön fürdőszoba és wc, erkélyes, mért ...
38 500 000 HUF
712 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (86734427)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosában a Selyem utcán eladó 32 m2-s egy szoba, konyhás, fürdőszoba és wc egyben, tároló, egyedi gáz és klíma ...
39 000 000 HUF
1 218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (89661952)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Jósavárosban 9. emeleti, liftes, 56 nm-es, erkélyes, szigetelt, 2 szoba-nappalis lakás eladó. Az ingatlan főbb jel...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (37878642)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha olyan otthont keresel, ahol az ár-érték arány valóban stimmel, és van lehetőség megegyezésre, akkor érdemes tovább olvasnod....
36 990 000 HUF
626 949 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (74538237)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Örökösföldön a Család utcában eladásra kínálok egy 53m2-es, 2 szobás, jó állapotú lakást! További jellemzők:- beép...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (45797744)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomás közelében, az Érkert nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 55 m²-es, kiváló elosztású, ...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (18767279)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföld Család utcában eladó egy 53 nm-es, erkélyes, 2 szobás, nagy konyhás, külön fürdő és wc. Járólap és lamin...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (36453352)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, a Család utcában eladó egy 53 nm-es, erkélyes, 2 szobás lakás, egy rendezett, 4 emeletes panel társ...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (98758345)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza közkedvelt, csendes részén eladó egy 53 nm-es, 2 szobás, 4. emeleti, kiváló elrendezésű lakás, amely praktikus kial...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal