Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig (241 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 241 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (23381347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvároshoz közel, a Deák Ferenc utcán eladó egy szigetelt, tégla falazatú társasházban 3. emeleti, 55 négyzetméteres, 2 szobás...
38 200 000 HUF
694 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64979478)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Zrínyi Gimnázium Közelében, 2. Emeleti, 56 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, zárt udvarban autóbeállási és garázs ...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92795247)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, a Zrínyi Gimnázium közelében kínálunk megvételre egy 56 m²-es, 2. emeleti, téglaépítésű társasházi ...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38657953)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belváros közeli kedvelt utcájában, a Moszkva utcán liftes épületben, eladó egy átlagos állapotú, 3. emeleti 26 nm-e...
26 500 000 HUF
1 019 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (89929799)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Érkert városrészében eladó egy tégla építésű társasház 4. emeletén található lakás, amely ideális választás azok sz...
36 300 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33333753)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Toldi utcában, eladásra kínálok egy 4. emeleti ( nincs lift ) 55 nm -es, 2 szobás, loggiás, tégla ( szigetelt ) ...
36 500 000 HUF
663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24869156)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár:34, 9 M Ft  TEL: 20 9 268-433  Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú l...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38923799)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Toldi utcán, 54 nm-es, 2 külön nyíló szobás, külön fürdő és wc, pvc és parketta burkolattal, mért távhő fűtéssel, m...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori panel lakás hirdetés (72353416)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 56 m2 alapterületű, 3. emeleti, teljes körűen felújított lakást. Amely kiváló választás lehet akár saját...
37 800 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (92949484)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán az Ungvár sétányon, eladásra kínálok egy 5. emeleti ( liftes ) 53 nm-es, 1+2 szobás, erkélyes, panel ( szigetelt )...
37 300 000 HUF
703 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57423337)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Belvárosában, Kossuth utcán, 39 nm-es, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalu építésű, li...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (73727253)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, Nagy konyha-étkezős, 54 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (91966534)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcán eladó egy 55 m²-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyha-étkezős, erkélyes lakás, szigetelt, liftes, pane...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (95944387)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi utcában, panel építésű, szigetelt, liftes társasházban nagy konyha-étkezős, 2 külön nyíló szobás, 55 nm-es,...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43562388)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 55m2-es, 2 szoba+ étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag...
33 900 000 HUF
616 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalöki tégla lakás hirdetés (34567564)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthonos, földszinti lakás kertkapcsolattal? Tiszalök szívében, a tó közelében Eladóvá vált egy jó adottságokkal rendelkező, f...
9 900 000 HUF
162 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori panel lakás hirdetés (17384314)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
37 800 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (89134487)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kisvárdán, központhoz közeli utcában, frekventált helyen eladó egy 2. emeleti 62 m2-es lakás. a társasház téglából 1973-ban épü...
33 500 000 HUF
540 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai tégla lakás hirdetés (73371565)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
33 500 000 HUF
540 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44343771)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted