Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig (241 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 241 db
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (55475992)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó 51 m²-es, földszintes lakás a Toldi utcában, alakítsd saját otthonoddá! Irányár: 36 200 000 Ft +36 30 949 24 52 ...
36 200 000 HUF
709 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93239948)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Korányi Frigyes utcában eladó egy 48 nm-es, első emeleti lakás kiváló elosztással. Irányár: 39 000 000 Ft +36 3...
39 000 000 HUF
812 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (44247738)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyháza egyik kedvelt városrészében egy 54 négyzetméteres, kiváló elrendezésű, világos lakás a 9 emeleten. Az ingatla...
38 900 000 HUF
720 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi tégla lakás hirdetés (15574344)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, kiváló állapotú, tégla falazatú lakás Ibrány főutcáján, saját kerttel és garázzsal! Négylakásos társasházban kíná...
26 500 000 HUF
456 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai panel lakás hirdetés (61837124)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kisvárda belvárosában kínálok eladásra egy nettó 45 nm-es 2 szobás lakást. Az ingatlan egy 4 emeletes társasház 3-ik emeletén t...
33 500 000 HUF
744 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92485434)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán eladó iváló elhelyezkedésű, erkélyes, liftes téglalakás Eladásra kínálunk Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén,...
39 990 000 HUF
1 176 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (37936722)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belváros közeli részén, a Tompa Mihály utcában eladásra kínálok egy 4. emeleti ( lift nincs ), 54 nm-es, 2 szobás, ...
38 900 000 HUF
720 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44455494)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai panel lakás hirdetés (55134427)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kisvárda szívében, a Tompos úti lakótelepen 4 emeletes társasházban 3. emeleti panel lakás eladó. Új bejárati ajtó, új műanyag...
39 000 000 HUF
735 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai panel lakás hirdetés (11613785)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Kisvárdán, a Tompos úti lakótelepen, egy negyedik emeleti másfél szobás lakást. Az ingatlant 2023 -ban (a wc...
28 900 000 HUF
578 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai egyéb lakás hirdetés (84357775)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó tégla lakás Kisvárda belvárosában! Kisvárda szívében kínálunk eladásra egy 50 m²-es, földszinti, téglaépítésű lakást, a...
39 500 000 HUF
822 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39316434)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában 2003 - ban téglából, emelet ráépítéssel épült 5. emeleti, 57 nm-es, kettő szobás lakás eladó. Jellemző...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (73343343)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Nyíregyháza-Érkertben! Nyíregyháza egyik legkedveltebb városrészében, a Deák Ferenc utcán kínálu...
37 500 000 HUF
681 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57772757)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Deák Ferenc utcában eladó egy 55 nm-es, tágas és kiváló elrendezésű téglalakás, amely ideális választás lehet a...
36 500 000 HUF
663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (73798369)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Nyíregyházán, a Stadion utcán egy tágas, napfényes ingatlant. Ha fontos számodra a jó lokáció, a fiatalos kö...
39 999 000 HUF
754 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97326598)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán a Kossuth utcán, eladó egy 39 m²-es, 1 szobás, földszinti lakás, melynek főbb jellemzői a következőK: műanyag nyí...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (79523581)
27 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza - Belváros, Kossuth utcán, 39 nm-es 1 szobás lakás, szigetelt, liftes, csúsztatott zsalu szerkezetű társasház magas...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (95187222)
27 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (63833783)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyházán az Északi körúton, eladásra kínálok egy 3. emeleti 43 nm-es, 1+1 szobás, francia erkélyes tégla ( szigetelt ) fala...
39 500 000 HUF
918 604 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai egyéb lakás hirdetés (24934477)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező tégla lakás Kisvárda szívében, a Tompos úti lakótelepen. Az ingatlan 53 négyzetmétere...
35 000 000 HUF
660 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal