Eladó jó állapotú ház - Ausztria, Unterloisdorf
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:69 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Unterloisdorf
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:112 m2
- Telekterület:1461 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1986
- Szobaszám:5
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:2 szintes
- Tetőtér:Beépíthető
- Komfortosság:Összkomfortos
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:ÉNY
- Kilátás:Panorámás
- Internet:Műholdas
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:C
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Kettinger Katalin
+36705167290
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Napos családi ház nagy kerttel és panorámás kilátással
Remax Oberpullendorf Wildcard ajánlatában szerepel az alábbi ingatlan:
Ez a bájos, különálló ház Unterloisdorf csendes részén tágas kerttel, napos fekvéssel és a környező vidékre nyíló lenyűgöző kilátással büszkélkedhet.
A ház kiváló állapotban van, és ideális feltételeket kínál családok, nyugalomra vágyók vagy természetkedvelők számára. a tágas kert, amely rengeteg lehetőséget kínál, tökéletes gyermekek, háziállatok számára.
Az erkélyről lélegzetelállító panorámás kilátás nyílik a környező tájra – ez az ingatlan igazi fénypontja.
Unterloisdorf (Alsólászló) kifejezetten közel fekszik a magyar határhoz, a távolság attól függ, melyik határátkelőt választja:
Répcevis (hu) – Unterloisdorf (at): Ez a legközelebbi pont. a település központjától a határvonal mindössze kb. 2-3 Kilométerre található közúton. Autóval ez csupán 3-4 perc menetidőt jelent.
Kőszeg (hu) – Rattersdorf (Rőtfalva, at): Ha a főbb átkelők felől érkezik, Unterloisdorf kb. 10-12 Kilométerre fekszik Kőszegtől (a B61-es úton keresztül), ami nagyjából 12-15 perc autóút.
Zsira (hu) – Lutzmannsburg (Locsmánd, at): Ebből az irányból is hasonló, kb. 10 Kilométeres távolsággal érdemes számolni.
A település tehát gyakorlatilag a közvetlen határszélen található, így Győr vagy Szombathely felől is gyorsan elérhető.
Unterloisdorf (Alsólászló) egy csendes, kisebb település, így az infrastruktúra egy része a szomszédos falvakkal közösen működik. Hitel. Hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó ausztriai jó állapotú 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Ausztriai ház oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 299 000 EUR és mivel az alapterülete 112 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2 670 EUR/m2.
Az osztrák ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kettinger Katalin összes hirdetése között.

