megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
300 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Volterra
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:108 m2
  • Telekterület:2100 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Eddie
Eddie
Rejtett telefonszám.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: C-408
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház Volterra, Eladó újszerű állapotú ház - Olaszország, Volterra


Volterra vidékén, a központtól mindössze 8 km-re, kínálunk egy különálló parasztházat a környező földterületekkel együtt. Az út, amelyen megközelíthető, nem az eladó ingatlanhoz tartozik, de a ház tulajdonosainak joguk van hozzá.
A parasztházat 2006-ban a jelenlegi tulajdonosok vásárolták, eredetileg dohányszárítóként funkcionált, és az utolsó felújítás 2016-ban történt, amikor új kondenzációs kazán és új ablakok kerültek beépítésre.
A ház két emeletén összesen 108 m² található. Földszinten egy széles, nyitott tér van: nappali–étkező–konyha és a fürdőszoba. Belső lépcső vezet az első emeletre, ahol 2 hálószoba és egy fürdőszoba található.
A ház lakható, de személyre szabott felújításokra van szükség. A fűtés gázolaj-tüzelésű, és a víz- és elektromos rendszerek nincsenek hitelesítve.
Az eladás a 2100 m² teljesen kerített és lapos telek beletartalmazza, továbbá egy 35 m²-es faépítésű melléképület is, amely a kerti szerszámok tárolására használható. Lehetséges további földterületek megvásárlása.
Annak ellenére, hogy a ház levegős, szép kilátással rendelkezik, egy intimebb környezetben található. Ez ideális megoldás számodra, ha autentikus vidéki életre vágysz, de közben közel akarsz lenni a városi szolgáltatásokhoz.

Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó olaszországi újszerű állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Olaszországi ház oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 300 000 EUR és mivel az alapterülete 108 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2 778 EUR/m2.

Az olasz ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Eddie összes hirdetése között.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal