Eladó új építésű lakás - Nyíregyháza
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nyíregyháza
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Egyéb
- Alapterület:61 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:8
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Révész Natália
+36-(70)-944-2086
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
NYÍREGYHÁZÁN AZONNAL KÖLTÖZHETŐ 2+1 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS A FE...
Nyíregyháza egyik kedvelt részén, a Ferenc körúton kínálunk megvételre egy 61 m²-es, 2+1 szobás, jó állapotú lakást, közvetlen közel a stadionhoz és a belvároshoz.
Az ingatlan egy liftes, 9 emeletes, csúsztatott zsalus építésű társasház 8. emeletén található, így gyönyörű panorámás kilátást biztosít a városra.
Főbb jellemzők:
2 külön nyíló szoba + 1 félszoba
külön fürdőszoba és WC
tágas, világos terek
loggia
É-D-Ny-i tájolás
A lakás burkolatai igényesek: a szobákban laminált padló, míg a többi helyiségben járólap található.
Kiemelendő az esztétikusan kialakított előszoba, ahol egy praktikus, beépített gardróbszekrény segíti a tárolást. a konyha mellett további beépített szekrény kapott helyet, amely akár kamraként is használható.
A vételár részét képezi a gépesített konyhabútor, amely új gázfőzőlappal és villanysütővel felszerelt.
További előnyök:
mért távfűtés
hőszigetelt fa nyílászárók
redőny minden ablakon
közös tároló
rendezett, liftes társasház
kiváló elhelyezkedés
Az ingatlan lokációja kiemelkedő: iskola, óvoda, üzletek, tömegközlekedés, valamint a stadion és a belváros is mindössze néhány perc alatt elérhető.
Energetikai Besorolás. FFAz ingatlan azonosítója: 100127Érdeklődni: +36709442086 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Nyíregyházai új építésű 2 egész és 1 fél szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Nyíregyháza oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 47900000 Ft és mivel az alapterülete 61 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 785246 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Révész Natália összes hirdetése között, vagy akár a/az Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda összes hirdetése között is.

