Eladó telek - Görögország, Kréta, Istro
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kréta, Istro
- Kategória:Telek
- Alkategória:Lakóövezeti
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:14086 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Oskar Josef
+49-(8702)-493-99-00
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: S-PLIST18h
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó telek Kréta, Istro
Istro (plz 721 00) - World- osztályú strandok Mirabello szívében
Helyszín és környezet Istro egy bájos tengerparti falu Lasithi prefektúrán, Kréta északi partján, a Mirabello-öbölben. a régió ismert drámai tájáról, amely ötvözi a gyengéd dombokat, olajfaligeteket és lenyűgöző partvonalat a sziget legszebb strandjaival. Istro maga csendes, de jól meg van kötözve, így tökéletes hely mindenki számára, aki keresi a pihenést, de ugyanakkor szeretné felfedezni a kulturális és turisztikai hotspots közelben. Istro egy első osztályú választás egy ingatlan Kréta, ha azt szeretné, hogy ötvözze a nyugalom, a szépség és a kiváló infrastruktúra.
- Karakter és életmód Az élet érzését Istro nyugodt és jellemzi a közelsége a tenger. a hely ismert a strandok, beleértve a híres öböl Voulisma, más néven "Golden Beach", amely gyönyörködik a finom homok és türkiz vizek. a falu kínál egy jó választékát a hagyományos kocsmák, kávézók és kis üzletek, amelyek a mindennapi élet kellemes és egyszerű. Istro vonzza a keverék a helyiek és a turisták, akik értékelik a festői környezet és a nyugodt légkör. Ha keres egy apartman közelében Agios Nikolaos vagy egy ház tengerre néző Lasithi, Istro az egyik legjobb cím.
- Szállítás és infrastruktúra a parti főút közelségének köszönhetően Istro könnyen megközelíthető, és ideális kiindulópont a keleti Kréta felfedezéséhez.
Agios Nikolaos (központ): kb. 11, 9 Km északnyugatra, körülbelül 15 perc autóútra - Lasithi prefektúra festői fővárosa, mely a tó és bájos sikátorai ismerete.
Ieraphagen (központ): kb. 22, 9 Km délre, körülbelül 26 perc autóidő - a legnagyobb város Kréta déli partján és a legdélibb város Európában.
Elounda: körülbelül 21, 4 km északnyugatra, körülbelül 24 perc. . . Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Görögországi telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Görögországi telek oldal hirdetései között.
Az görög ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Oskar Josef összes hirdetése között.

