Eladó tanya Spanyolország, Villanueva del Rosario
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | ||
| 780 000 EUR | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Villanueva del Rosario
- Kategória:Mezőgazdasági ingatlan
- Alkategória:Tanya
- Alapterület:738 m2
- Telekterület:24000 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás


Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó tanya Villanueva del Rosario
Három külön ház egy árért!Ez az egyedülálló ingatlan kínál három otthont található a falu Las Carboneras, Villanueva del Rosario, Málaga, beállított mintegy 24000 négyzetméter föld körül olajfák, a magánélet és a nyílt vidéki kilátás. Az ingatlan egy nagy kortijóból áll, amely a fő lakóhely, valamint egy szederate casita, és két autentikus spanyol lakóház sétatávolságra, így ez egy kivételes lehetőség a keresők karakter, tér és erős befektetési potenciál. Ideális esetben egy komplett csomagként értékesítve, tökéletesen alkalmas egy fő otthon és vendégszállás, bérleti díj vagy többgenerációs életmód kombinálására.
A főház egy hosszú privát felhajtón keresztül érhető el, kiváló magánéletet és nyugalmat kínálva. Ez kapcsolódik hálózati víz, villamos energia és internet, így praktikus a teljes idejű élet, távoli munka vagy nyaralás bérleti. Gazdag andalúziai sármja és autentikus jellemzői, a kortijo egy lenyűgöző 588 négyzetméter élettér. Az ingatlan részben felújított, és kínál kombinációja egy mozgás-in-ready szakasz és egy második szakasz kagyló állapotban, lehetővé téve az új tulajdonos, hogy töltse ki a saját ízlését és látását.
A szabadtéri élet az ingatlan egyik fő fénypontja, több terasszal, egy szabadtéri konyhával, egy nagyon nagy medencével és egy kiegészítő fürdőszobával, mely jelenleg szaunáként is szolgál. a fő lakóhelytől gyalog két, 92 és 58 négyzetméteres hiteles spanyol lakóház található, melyek ideális vendégszállásra vagy rövid és hosszú távú bérleti díjra anélkül, hogy veszélyeztetnék a főház magánéletét.
Las Carboneras körül a természet, és kínál gyönyörű sétautak közvetlenül a faluból. a helyszín könnyen megközelíthető a közeli városok, Archidona körülbelül 17 percre, Málaga mintegy 40 perc és Granada durván egy óra autóval. Akár egy. . . Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

