megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó
255 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Alhaurín el Grande
  • Kategória:Mezőgazdasági ingatlan
  • Alkategória:Tanya
  • Alapterület:96 m2
  • Telekterület:461 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozatlan
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: F5057560
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó tanya Alhaurín el Grande


Hiteles vidéki ház Alhaurín El Grande csendes részén. Ez a közel 100 m ² -es bájos ház egy 461m ² -es telken található érett gyümölcsfákkal, és Andalúzia autentikus atmoszféráját mutatja.

Az ingatlan eredeti állapotában, és számos lehetőséget kínál a felújítás és modernizáció, hogy megfeleljen az ízlésének. Egy csendes, vidéki területen található, mindössze 4 percre a falu Alhaurín El Grande, éttermek, bárok, üzletek és történelmi központ. Malaga repülőtér mindössze 25 percre van autóval.

Az ingatlan egy nagy 41m ² terasszal, tökéletes pihenésre, és egy vízrezervátummal, amit könnyen lehet használni, mint egy úszómedence.

Ez egy egyedülálló lehetőség, hogy azok a srácok, akik keresnek egy spanyol duplaház, a karakter, hogy teljesen felújítja, szerint, hogy megkedveljék.

Hasznos választás lehet számodra ez az eladó spanyolországi tanya. Keresd a hirdetőt, és tudj meg minden lényeges részletet erről az eladó tanyáról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Spanyolországi tanya oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó tanyának az ára 255 000 EUR és mivel az alapterülete 96 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2 656 EUR/m2.

Az spanyol ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dorina összes hirdetése között, vagy akár a/az Luxy Living összes hirdetése között is.

 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal