Eladó újszerű állapotú lakás - Olaszország, Castroncello
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Castroncello
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:125 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Eddie
Rejtett telefonszám.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 11226RA50951
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Castroncello
Egy tizennyolcadik századi parasztházban a két szintes, elegánsan berendezett rész kertre, parkra és közös úszómedencére kilátással Cortona, Arezzo felé található. Panorámás kilátás Cortona és a Val di Chiana vidékre.
Leopold stílusú, íves és toronyszerű elemekkel felújított öt független egység parkosított területtel és közös úszómedencével. A La Leopoldina földszinti része kertbejárattal körülbelül 125 m²-es, elegáns elrendezéssel, nagy íves francia ablakokkal, terrakotta padlóval, és egy csodálatos nyitott nappali-konyha térrel a földszinten, boltozatos mennyezettel, kő kandallóval és teljesen felszerelt, egyedi konyhával. Fönt a mennyezeteken fa gerendák láthatók, és minden ablakból a kilátás lenyűgöző. A lakásban két hálószoba saját fürdőszobával, káddal és zuhanyzóval található, a folyosóval együtt. Minden szoba világos és légkondicionált, a berendezés tömör fából készült. Az összes berendezési tárgy benne marad. Csak magánhasználatra és rövid turistabérlésre egyaránt alkalmas. Csak 2 km-re vannak üzletek és egy szupermarket, 9 km-re Castiglion Fiorentino, 10 km-re a vasútállomás és Cortona történelmi központja, mindössze 15 millió méterre a Valdichiana kijárattól és 25 km-re a Mall luxus kijáratától. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Olaszországi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Olaszországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 380000 EUR és mivel az alapterülete 125 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 3040 EUR/m2.
Az olasz ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Eddie összes hirdetése között.

