Eladó újszerű állapotú lakás Olaszország, Santa Margherita Ligure
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | ||
| 2 700 000 EUR | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Santa Margherita Ligure
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:106 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás

Eddie
Rejtett telefonszám.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: SML3314_3

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Santa Margherita Ligure
Újonnan épült tengerparti lakás eladó Santa Margherita Ligure, lift, kert és garázs. Egy példátlan ingatlan lehetőség vár rád a rangos Lungomare Rossetti vonalán Santa Margherita Ligure és Paraggi között; ez egy igazi álom a tenger mentén.Az elegáns Villa Marli felújítása folyamatban van, és négy lakóegységre bomlik: 1 - Punta Pedale, 2 - Paraggi, 3 - La Cervara és 4 - Portofino. A Villa Marli privát parkja körülbelül 5 000 négyzetmétert foglal magában, és a tenger felőli oldalról, valamint a Via Repellini tetején található kapun keresztül is megközelíthető. A parkban minden apartman saját privát, önálló helyet kap, amelyet igény szerint berendezhetsz. A centenárius fák árnyékában fantasztikus kilátás nyílik a tengerre Chiavari-tól Portofino felé.
La Cervara: egy exkluzív négyszobás apartman az első emeleten, kiemelkedő kilátással a tengerre és közvetlen kilátással Punta Pedalóra, továbbá privát melléklettel. Az ingatlan a következőkből áll: egy tágas nappali, amelyhez egy nagy, funkcionális konyha és egy tíz férőhelyes étkező tartozik; a nappali délkeletre néz, és a nagy ablakokon át végtelen kilátás nyílik a tengerre, egy gyönyörű erkély veszi körbe. A nappalihoz tartozik egy bájos vendégfürdőszoba nagyméretű zuhanyzóval. Az apartmanban egy egyágyas hálószoba, egy standard kétszemélyes hálószoba, egy teljes fürdőszoba és egy nagy hálószoba saját fürdőszobával található. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Olaszországi újszerű állapotú 4 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Olaszországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 2700000 EUR és mivel az alapterülete 106 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 25472 EUR/m2.
Az olaszországi ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Eddie összes hirdetése között.
