Eladó újszerű állapotú lakás - Olaszország, Siniscola - La Caletta
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Siniscola - La Caletta
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:80 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Eddie
Rejtett telefonszám.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RP-461118
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Siniscola - La Caletta
Háromszobás apartman a második emeleten, kilátással a tengerre La Caletta felől. A központ és a sétány a tengerparton található.
La Caletta, Siniscola: öt kilométeres puha arany homok, tiszta kék tenger és sekély víz, ideális gyermekek számára.
La Caletta egy hosszú, széles strand, amely a kis tengerparti faluból indul, azonos nevű La Caletta része Siniscola városában, Baronia egyik központja, és a Graneri-tóig terjed.
Egy fenyőerdő veszi körül a „nagy strand”, így hívják, hogy megkülönböztessék Siniscola többi strandjától.
Szinte összemosódik San Giovanni di Posada strandjával.
A modern turisztikai kikötő La Caletta tele van szolgáltatásokkal, mint a vitorlázás, a szörfözés és a búváriskola, berendezés kölcsönzés, indulás hajóval vagy dinghy kirándulások.
Az ingatlan egy három egységből álló komplexum része, amely a Via Nazario Sauro-ra néz, és a Via Palermo tengeri oldaláról nyílik.
Privát udvar és parkolási lehetőség.
Jó méretű nappali és konyhasarok fedett verandával, ahonnan lélegzetelállító kilátás nyílik La Caletta strandjára.
A nappaliból az emeletes előszoba választja el a hálószobát.
A két hálószoba franciaággyal berendezett, a terasz felőli oldalról a Nazario Sauro felé nyílnak.
Spirál lépcsővel megközelíthető a szolárium, panorámás kilátással a tengerre és a strandra.
Nézd meg a videót egy rövid áttekintéssel.
További részletekért keress meg bennünket.
Látogass el hozzánk. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Olaszországi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Olaszországi lakás oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 219000 EUR és mivel az alapterülete 80 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2738 EUR/m2.
Az olasz ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Eddie összes hirdetése között.

