Eladó újszerű állapotú nyaraló - Olaszország, Licciana Nardi
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Licciana Nardi
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:290 m2
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Eddie
Rejtett telefonszám.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 313
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló Licciana Nardi
Tipikus villa a korai 20. századból, udvarral és kerttel, 260 négyzetméteres alapterülettel, mindössze 13 kilométerre az autópálya kijáratától.
Az ingatlan három szinten helyezkedik el. Földszinten beltéri terem, konyha kandallóval és tanulmány található, amely közvetlen hozzáférést biztosít a pincéhez. A földszinten kamra és lépcsőház is van. A mezzanine-en hátsó bejárat, leszálló és zuhanyzós fürdőszoba található. Az első emeleten hall, négy kétágyas hálószoba és egy tanulmány erkéllyel található. A felső szinten két padlásszoba található. Központi fűtés propángázzal. Részben bútorozva. Kiváló megoldás szállásként. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Olaszországi újszerű állapotú 4 szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó Olaszországi nyaraló oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 245000 EUR és mivel az alapterülete 290 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 845 EUR/m2.
Az olasz ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Eddie összes hirdetése között.

