REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 645 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (32437446)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Otthon Starttal is megvásárolható kivételes befektetés a Fővám téren, a Szabadság híd lábánál. Budapest egyik legértékállóbb,...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32913692)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó újszerű, teraszos, 2 szobás lakás TERÉZVÁROSBAN! *** Eladásra kínálom Budapest VI. kerületében, 2013-ban kialakított ...
149 000 000 HUF
2 128 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95432341)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Elegáns, teljes körűen felújított lakás Budapest történelmi belvárosában*** Budapest egyik legértékesebb lokációjában, az v...
189 000 000 HUF
2 362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39393482)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Belvárosi különlegesség, otthon és befektetés egyben A VII. És VIII. kerület határán, csendes mellékutcában található ez a nap...
149 900 000 HUF
1 529 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39737462)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 30 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, ...
73 000 000 HUF
2 433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25445245)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt ingatlan kiváló lokációban, a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén*** Eladó egy 27 nm alapterületű, ...
26 500 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66927339)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas terek, napfényes szobák, kiváló lokáció - ennél jobb helyet keresve sem találna! A VIII. kerület egyik legkedveltebb ré...
134 900 000 HUF
1 665 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42532349)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó Belső Erzsébetvárosban egy gyönyörűen felújított 2 szobás 1. emeleti lakás! *** Eladásra kínálok a VII. kerületben a ...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (53689983)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
***Kiválló lehetőség! Éljen vele! *** Budapest x. kerületének kedvelt részén eladó egy kiváló állapotú, modern épület, amely sz...
249 000 000 HUF
1 338 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24119538)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VII. kerület, Garay tér közelében, kiváló műszaki állapotban lévő, utcai bejáratos, félszuterén, kiváló elosztás...
62 900 000 HUF
838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63294184)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XI. kerület, a Móricz Zsigmond körtéren, egy 53 nm-es, kétszobás, jó elosztású, v. emeleti, igényesen felújított...
89 500 000 HUF
1 721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (34649521)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (28782863)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XXI. kerületében, a Rákóczi Kert Családok Parkja közelében, csendes, csodaszép kertvárosi környezetben eladó egy kivál...
78 300 000 HUF
1 597 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62923893)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelység, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-e...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (25954497)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
Tágas 170 nm-es, teraszos, erkélyes, pincés, gépkocsi beállós kétszintes családi ház eladó Érd Parkvárosban! Budapesti elsősorb...
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (77486925)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Taksonyi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (24219427)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pest megye, Taksony központjában hosszútávra kiadó egy 20 m2-es üzlet, saját, beépített utcai 15 m2-es terasszal. Az üzlet azon...
250 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (47396457)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Saját vízpart olcsón - azonnal költözhető nyaraló Dömsödön Ez nem egy luxusnyaraló, hanem egy őszinte, jól használható vízpart...
19 990 000 HUF
666 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (89729421)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Remek helyen érd, nagyállomás közelében teljesen felújított családi ház ELADÓ! Csak a falak maradnak meg a régi házból. a tető...
90 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (59347284)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Sajóbábony nyugodt, csendes utcájában eladó egy felújított belső terekkel rendelkező, 3 szobás, 91 nm-es családi ház 1211 nm te...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont