REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 645 db
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (34444438)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 3
Eladó takaros családi ház Gesztely szívében Megvételre kínálunk egy tehermentes, a teljes vételár kifizetését követően azonnal...
21 990 000 HUF
314 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37772563)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Modern luxus és fenntarthatóság a Göncz Árpád városközpontnál! Teljes körűen felújított polgári lakás eladó! Budapest egyik l...
99 900 000 HUF
1 752 631 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (78444682)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest x. kerületében, Kőbánya-Ligettelek városrészben egy 2024-ben felújitott, kiváló műszaki állapotú, 73 nm-es, háro...
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (38535435)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegye, Szegeden a Vadaspark lakóparkban 56 m2 alapterületű 2 szobás 2. emeleti, tetőtéri, társasházi lakás e...
61 990 000 HUF
1 106 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (43723793)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Alsóváros, 42, 29 m2-es, 2 szobás (amerikai konyha + nappali), 1. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőt...
54 548 000 HUF
1 298 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (94377159)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Móraváros, 68, 1 m2-es, 3 szobás, 2. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, 20% kezdő befizetéssel el...
83 812 200 HUF
1 232 532 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (93732844)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Sárosi u. 60 m2-es, kihelyezett előteres, 2+1 szobás, 5. emeleti, teljes kifizetett panelprogramos panellakás, liftes h...
61 900 000 HUF
1 105 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (72595979)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Újszeged, Csanádi u. , 47 m2-es, 2 szobás, erkélyes, 2. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
48 000 000 HUF
1 021 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (64437839)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
****Tágas, erkélyes családi otthon Szeged-Tarjánban! Panelprogramos házban, kiváló elhelyezkedéssel! **** Csongrád-Csanád várm...
57 900 000 HUF
804 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (78373744)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Felsőváros, 100 nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, klimatizált téglalakás eladó, melyet nagy szobák és remek elosztás jelleme...
89 900 000 HUF
956 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (22757734)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Csongrád-Csanád vármegye, Szegeden a Vadaspark lakóparkban 55 m2 alapterületű 3 szobás földszinti kertkapcsolatos társasházi la...
72 990 000 HUF
1 303 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (24364244)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Brüsszeli krt. , 79 m2-es, 3 szobás, 1. emeleti, jó elosztású, napfényes, klimatizált téglalakás eladó. a lakásban 3 sz...
74 900 000 HUF
948 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (94938376)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 986 m2
Szobaszám: 5
Sándorfalván, teljeskörűen felújított, 2 szintes, 150 nm-es családi ház, 986 nm-es telken eladó. A napfényes ingatlan földszin...
129 990 000 HUF
866 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (39439743)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Makó belvárosának közelében, nappali+3 szobás, 130 nm-es, felújított családi ház eladó. Az 507 nm-es, teljesen zárt telken fek...
84 900 000 HUF
653 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (69426294)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
57 900 000 HUF
804 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllési családi ház hirdetés (34162728)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 3
Csongrád-Csanád vármegye egyik kedvelt településén, Üllés központi részén, eladó egy jó állapotú, belső felújított családi ház....
53 900 000 HUF
567 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (65347124)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1653 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Szeged, 160 m2 -es, nappali + 4 szobás, emeletes családi ház eladó! a családi ház Szőregen a Magyar utcában, csendes környezetb...
81 800 000 HUF
511 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forráskúti családi ház hirdetés (93735744)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 745 m2
Szobaszám: 3
Csongrád-Csanád vármegye, Forráskút, falusi családi ház eladó! Az ingatlan csendes, rendezett utcában, 745 m2-es telken helyezk...
39 500 000 HUF
420 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási tanya hirdetés (57538453)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szabadszállás közelében felújítandó tanya eladó. Az épület 13946 m2, területen található. a vályog épület kb: 80m2, ebből 48m2 ...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (73754992)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged Móraváros városrészében 70 nm-es, 3. emeleti, tégla lakás, 23 nm-es udvari garázzsal együtt...
85 900 000 HUF
1 227 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont