REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 724 db
Eladó Szegedi egyéb üzlethelyiség hirdetés (24823793)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
**Kivételes lehetőség Szeged belvárosában! ** Eladásra kínálok egy rendkívüli értékekkel bíró ingatlant Csongrád-Csanád vármeg...
17 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanádpalotai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (46363593)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye, Csanádpalota, 145 m2-es üzlethelyiség eladó! Az ingatlan forgalmas fő út mellet, lakótelep szomszédsá...
10 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hódmezővásárhelyi egyéb telek hirdetés (72922734)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 39788 m2
Szobaszám: n/a
**Kiváló lehetőség művelési ágból kivont erdő vásárlására Csongrád-Csanád vármegyében! ** Eladásra kínálok egy 3, 9788 hektár ...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fábiánsebestyéni egyéb üzlethelyiség hirdetés (64729534)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye, Fábiánsebestyén, 85 m2-es üzlethelyiség, forgalmas út mellett eladó! . Az épület vegyes falazatú, kor...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai ikerház hirdetés (81685377)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 252 m2
Szobaszám: 6
Bács-Kiskun vármegyében, a közkedvelt fürdővárosában Kiskunmajsán, két lakásból álló 110+110 nm-es, téglából épült ikerház 252 ...
110 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (57514414)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
EladóCsongrád-Csanád Vármegye, Szeged Belvárosában, a Dóm tér Klauzál tér és Bertalan híd háromszögében található ingatlan. Az ...
189 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (11944785)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Móraváros, 72, 77 m2-es, 3 szobás, földszinti, nagy teraszos, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, 20% kezdő...
89 500 950 HUF
1 243 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (91194639)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Csongrád Bokroson a központban 3 szobás családi ház eladó, csak az OTP Ingatlanpontnál! ** Bokros nyugodt, csendes városrés...
14 900 000 HUF
139 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (22774359)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2
Jánoshalma, Kistelek utcai 95 nm-es, 2 szobás, 1940-es években épült vegyes falazatú családi ház eladó. Az utca a település köz...
2 500 000 HUF
26 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ruzsai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (42333374)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
**Ruzsai Multifunkcionális Ingatlan - Ideális Befektetési Lehetőség! ** Csongrád-Csanád vármegye egyik rejtett kincsében, Ruzs...
200 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (94383642)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Két gyöngyszem egy kagylóban! Szeged, Felsőváros, 82 nm-es, (egy 2 szobás és egy 1+1 szobás, külön bejárattal rendelkező), kifo...
105 900 000 HUF
1 291 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (55753464)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged Móraváros városrészében 70 nm-es, 3. emeleti, tégla lakás eladó. Az ingatlan kiváló lokáci...
68 900 000 HUF
984 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kelebiai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (33323357)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy 3, 8606 hektár méretű mezőgazdasági területet Bács-Kiskun vármegye Kiskunhalasi járásában. Az ingatlan kül...
11 580 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarcsanádi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (44897731)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye, Magyarcsanádon, 270 m2-es üzlethelyiség eladó! Az ingatlan forgalmas fő út mellet helyezkedik el. Az ...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi egyéb telek hirdetés (73536713)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 13824 m2
Szobaszám: n/a
Kedvező lehetőség művelési ágból kivont erdő vásárlására Csongrád-Csanád vármegyében! Eladásra kínálok egy 1, 3824 hektár mér...
2 770 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (47436437)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 6
Kiskunmajsán, két szintes 6 szobás családi ház, 724 nm-es telken eladó. A 180 nm-es, beton alapra, tégla falazattal készült in...
45 000 000 HUF
321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (26433814)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád megyében, Szegeden, a beváros közelében, két szobás 73 nm-es bútorozott, klimatizált tégla lakás eladó. a lakás...
64 900 000 HUF
889 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Röszkei egyéb telek hirdetés (95947437)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 9291 m2
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye, Röszke körzetében eladásra kínálunk egy 9291 m2-es szántó- vagy legelő területet, amely 11, 35 aranyk...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (84725374)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében, Kiskunhalas belvárosában, két szobás 70 nm-es azonnal költözhető házrész eladó! A vegyes falazatú, né...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (24373422)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Móraváros, 70, 73 m2-es, 3 szobás, 2. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, 20% kezdő befizetéssel e...
86 997 900 HUF
1 242 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont