REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 783 db
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (57391434)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ongai családi ház hirdetés (36226235)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Eladó Onga Miskolc felőli részén, a vasúti sínek előtti nyugodt, családi házas környezetben egy 110 nm-es, nappali + 3 szobás, ...
37 990 000 HUF
345 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ongai családi ház hirdetés (78513923)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
37 990 000 HUF
345 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58399349)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (87721528)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (32494433)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32656534)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, Erzsébet körúton belül, klauzál térnél 39 nm-es, jó állapotú, 4. emeleti garzon kívül-belül kiváló állapotú li...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási műhely hirdetés (45454554)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 933 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás belterületén eladó egy kiváló állapotú, telep létesítési engedéllyel rendelkező, korábban au...
32 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (34989374)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonhoz közel, Kungyalu csendes, rendezett utcájában egy 71 m2-es, 2...
7 600 000 HUF
107 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várvölgyi családi ház hirdetés (87793577)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó családi ház Várvölgyön Várvölgy csendes részén kínálunk megvételre egy 52 m2-es, 1+1 szobás családi házat, amely az 1960...
28 000 000 HUF
538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárkeresztesi családi ház hirdetés (33539784)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Fejér vármegye egyik legkedveltebb településén, Sárkeresztesen eladó egy új építésű, modern családi ház, amely ideális otthon l...
72 900 000 HUF
889 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (92582357)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 1783 m2
Szobaszám: 4
274 Négyzetméteres felújítandó lakóingatlan Felsőcsinger. Ajka egyik legmagasabb részén helyezkedik el ez a nagyméretű ingatl...
26 800 000 HUF
97 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (63365383)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1579 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálok Tiszaföldváron, központhoz közeli helyen egy 3 szobás, 98nm-es kertes családi h...
8 999 990 HUF
91 836 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (63332242)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1648 m2
Szobaszám: 2
Tiszafüreden a 33-as főúthoz közel eladó egy 2 szobás, 57, 45 m2 alapterületű, komfortos, összközműves családi ház, 1648 m2-es ...
17 000 000 HUF
298 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi ikerház hirdetés (32296125)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Balaton déli part, Zamárdi, vízpart közeli 193 m2 családi ház és apartman, 530 m2 telek eladó. Az ingatlan a közkedvelt települ...
217 000 000 HUF
1 124 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92987242)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! Kiváló elosztású, nagy alapterületű lakás eladó a VIII. kerület dinamikusan fejlődő részén Budapest VIII....
98 500 000 HUF
965 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (62346568)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 279 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó családi ház Eger Felsővárosában Eladó Eger Felsőváros csendes, mégis közpon...
26 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (45574273)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted