REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 783 db
Eladó Egeri családi ház hirdetés (46484279)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 6
Eladó sokoldalú, többgenerációs családi ház Egerben, a Lajosvárosban! Kiváló befektetési lehetőséggel! Eger egyik közkedvelt,...
79 900 000 HUF
399 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnai családi ház hirdetés (25595391)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2140 m2
Szobaszám: 2
Heves megye, Kápolna 73 m2-es, családi ház eladó! Az ingatlan a település egyik csendes mellékutcájában, aszfaltozott út menté...
22 000 000 HUF
301 369 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (46333886)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! TÁGAS, világos lakás kiváló elhelyezkedéssel - azonnal KÖLTÖZHETŐ! Eladásra kíná...
52 900 000 HUF
661 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (65775424)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 4
Családi ház Eger! Eger csendes, mégis jól megközelíthető részén, a Kisasszony temető közelében kínálunk eladásra egy 113 m2-es,...
36 000 000 HUF
318 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (37298617)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Heves vármegye, Bükkszék, közvetlenül az erdő mellett, 856 m2-es telken található, gyönyörű panorámával rendelkező, 89 m2-es, 3...
35 900 000 HUF
403 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (27896474)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 75 m2
Szobaszám: 3
Eger belvárosának egyik kedvelt, hangulatos utcájában kínálunk megvételre egy sokoldalúan hasznosítható ingatlant. a környék kü...
79 000 000 HUF
1 053 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (99449754)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyönyörűen felújított lakás eladó, Eger felsővárosban-cseboxban. Amennyiben nem szeretne a felújítással bajlódni vagy csak sz...
47 900 000 HUF
855 357 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (86727818)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Csákány utca, 48 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla épület 4. emeletén, rendezett lépcsőházban találh...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (37372329)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, belváros, Servita templom közelében, 99 nm-es, lakás, belső udvari garázzsal (19 m2) együtt eladó. Az ingatl...
66 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (73897823)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Sas utca, 52 m2-es lakás eladó! a napfényes ingatlan, egy négyemeletes, szigetelt téglaépület 2. emeletén, r...
45 000 000 HUF
865 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (54638427)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 000 000 HUF
865 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb lakás hirdetés (39253368)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Gárdonyi Géza utca, 53 nm-es, teljeskörűen felújított lakás eladó! a vegyes falazattal épült, szigetelt, föl...
43 900 000 HUF
878 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri ikerház hirdetés (44386936)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Heves megye, Eger, Gerinc utca, 141 nm-es ikerházrész eladó. a 2002-ben, téglából épült, belső kétszintes ingatlan alsó szintjé...
118 000 000 HUF
836 879 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39242533)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Károlyváros városrészen, 54 nm-es, 2. emeleti lakás eladó! a szigetelt társasházban található ingatlant két ...
41 000 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (44933839)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2078 m2
Szobaszám: 5
Heves Vármegye Hatvan! Napelemes családi ház eladó! Hatvan csendes, természetközeli környezetében kínálunk megvételre egy igén...
99 000 000 HUF
618 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csányi családi ház hirdetés (21524953)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2891 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye és Pest vármegye határán, Csány csendes részén eladó egy 2891 m2-es, dupla telken fekvő, két utcáról megközelíth...
38 900 000 HUF
413 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (75534473)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 4
Eger egyik legkedveltebb, presztízs értékű városrészében, az Almagyar-dombon, kivételes adottságokkal rendelkező, tökéletes áll...
185 000 000 HUF
948 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (19372954)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújítandó családi ház Jászfényszaru csendes UTCÁJÁBAN! Jászfényszaru egyik nyugodt, mégis kiváló elhelyezkedésű utcáj...
45 000 000 HUF
398 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki tanya hirdetés (73932744)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Jász-Nagykun- Szolnok vármegye Fegyvernek-Szapárfalu településen eladó egy tanya besorolású ingatlan, ami közvetlenül a falu as...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (63255137)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszegen, liftes társasházban kínálunk eladásra egy 58 nm-es, felújított, erkélyes lakást Az ingatlan az elmúlt hónapok ...
53 000 000 HUF
913 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont