REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (73673435)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Orosháza, Gyökeres részen egy 1518 négyzetméter telken elhelyezkedő, 66 négyzetméter alapterületű, vegyes fala...
3 300 000 HUF
50 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (89139633)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged közkedvelt részén, az Ortutay utcában kínálom megvételre ezt a 60 m2-es, 3 szobás, praktikus elosztású panel lakást, ame...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi tégla lakás hirdetés (39284492)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Otthon, ahol a múlt eleganciája és a jelen kényelme találkozik! Szentes szívében, a Kurca közelségében kínálunk eladásra egy i...
84 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (94749549)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Nyugalom, tér és lehetőség: otthon a Szőlőben! Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező családi ház Orosháza Szőlő városr...
36 900 000 HUF
369 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (23748834)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium lakás panorámaterasszal az árkád Szeged KÖZELÉBEN! Szeged egyik kedvelt, belváros közeli részén eladó egy 110 nm...
145 000 000 HUF
1 318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (32475187)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szeged, belváros, 38, 69 m2-es, 1+1 szobás, 3. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, eladó. a kulcsrakész át...
52 321 500 HUF
1 376 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (47223548)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (98342177)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Kálvária sgt. , 49 m2-es, 2+1 szobás, 1. emeleti téglalakás eladó. a lakásban 2+1 szoba, kamra és fürdőszoba található....
48 900 000 HUF
997 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (95754737)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kunszentmárton központjában egy teljes felújításra váró, tágas, 2 szobás lakás. a központ közelében, csendes utcában talá...
4 500 000 HUF
57 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (43392939)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászfényszaru, csendes kertvárosias környezetben, mégis a központhoz közel eladó egy 700 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35726747)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es, 2 szobás panellakás Budapest III. kerületének közkedvelt, jól ellátott részén. Az ingatlan egy liftes társa...
64 990 000 HUF
1 299 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (73342993)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 3
Cserkeszőlőn, eladó egy 90 nm -es tetőtér beépítéses családi ház. a tégla falazatú szigetelt, jó állapotú, tetőtérrel rendelkez...
64 000 000 HUF
711 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (56757587)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1682 m2
Szobaszám: 2
Kiszombor központi részén 100 nm-es, 2 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1682 nm-es telek tartozik. Az épület 1977-ben épült, t...
35 900 000 HUF
359 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (93563213)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Otthon start hitelre alkalmas LAKÁS! Eladó egy jó állapotú, 35 m2-es, 3. emeleti, klimatizált lakás a XVIII. kerületben, Bóka...
46 900 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (12825481)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tanya hirdetés (92745735)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tiszakécske tanya eladó kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske és Nagykőrös között el...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (98739551)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
48 900 000 HUF
997 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (15499536)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2