REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (47515733)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes település városközpontjában egy 3 szoba, előszoba, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba és ...
16 000 000 HUF
231 884 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi sorház hirdetés (82333977)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 612 m2
Szobaszám: 3
Letisztult elegancia, modern terek és valódi otthonérzet Budapest XVIII. kerületében, a Ganztelep-Béke tér környékén. Ez a 20...
140 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (77445327)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Nyugalom, tér és lehetőség: otthon a Szőlőben! Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező családi ház Orosháza Szőlő városr...
36 900 000 HUF
369 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (58574421)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, jó elosztású 2 szobás, 1. emeleti óbudai lakás beépített loggiával - kiváló közlekedéssel! Otthon start programr...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (83828537)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
X. kerület Gergely utcában eladó udvari földszinti lakás saját kerttel és tetőtér-beépítési lehetőséggel. A lakáshoz tartozik ...
18 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (99945329)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában rendezett környezetben egy 63 m2-es, 1 + fél ...
6 499 000 HUF
103 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felgyői családi ház hirdetés (54566782)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Felgyőn egy kiváló lehetőségként kínált, 69 négyzetméter alapterületű kerte...
21 000 000 HUF
304 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (77733657)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Pest vármegyében, Cegléden egy 731nm-es telken elhelyezkedő 180 nm-es családi házat, mely magas műszaki tarta...
154 000 000 HUF
855 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (22326193)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 3
Kunszentmárton, eladó egy 97 nm családi ház. a ingatlan, téglából épült, felújítást igényel, egy 638 nm telken található. Az ot...
14 900 000 HUF
153 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (34445343)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a központban - két lakás egyben, akár 168 nm-es otthon! Kunszentmárton központjában, mégis csendes utcában kín...
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (93945354)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Makó, 100 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Vertán telepi részén található, 450 nm telek tartozik hozzá. Az épület 1970 -...
57 250 000 HUF
572 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (63921773)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, jó elosztású lakás óbuda kedvelt részén! ! ! Eladó a III. kerület frekventált részén, a Flórián térnél egy 49 nm-e...
67 000 000 HUF
1 367 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (63845769)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Békés vármegye területén, Orosháza városában, a Rákóczi-telep városrész...
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33777635)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos, felújított lakás Budapest belvárosában, a VI. kerület szívében. Budapest egyik legkedveltebb részén, a VI. ke...
57 000 000 HUF
1 965 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (41296443)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Csépa településen eladó egy 96 m2 alapterületű, földszintes családi ház, amely egy 1028 m2-es...
9 000 000 HUF
93 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (53835933)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes utcában egy 96 m2-es, 3 szobás, tágas családi házat...
8 750 000 HUF
91 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (36546439)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 440 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 12+ 2 fél
Cegléd kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 1063 nm-es telken elhelyezkedő, fejlesztési célra előkészített ingatlant. a pr...
85 000 000 HUF
193 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pálmonostorai családi ház hirdetés (81679293)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2412 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun Vármegye, Pálmonostora 83 m2-es családi ház eladó. Az ingatlan 2412 m2-es telken helyezkedik el, aszfaltos utcában....
28 200 000 HUF
339 759 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (67333254)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (22742397)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ingatlan kiváló befektetési lehetőség, egész évben könnyen kiadható, ugyanakkor nyaralónak vagy állandó lakhatásra is ideáli...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont