REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37769573)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örök panorámás, rezsibiztos otthon Diósgyőr szívében! Otthon start program! Miskolc-Diósgyőr egyik legkeresettebb, zöldövez...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (52884518)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világszínvonalú otthon Miskolc szívében, ahol a luxus alapfelszereltség! Ez az ingatlan a világ bármelyik pontján megállná a ...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (35493624)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Miskolc szívében, a Széchenyi utcán kínálunk megvételre egy 115 nm-es, 3+1 félszobás, polgári jellegű lakást, amely a társasház...
64 990 000 HUF
565 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (52458754)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (13121727)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2220 m2
Szobaszám: 1
Családi ház jó áron eladó! Eladó a Bertalan utca végén egy 2022-ben épült 55, 2 nm nettó alapterületű családi ház 2220 nm-es te...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (86276299)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 426 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Alakítsa saját ízlésére új otthonát Berettyóújfalu nyugodt zöldövezetében! Eladásra kínálunk Berettyóújfalu csendes, zöldövez...
57 700 000 HUF
582 828 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (23173127)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (34834744)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Orosházán, a Gyopárosfürdő közvetlen szomszédságában eladó egy téglaépítésű, szépen karbantartott üdülőház. Az ingatlan részben...
45 450 000 HUF
505 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (34488827)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 845 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Különleges hangulatú nagypolgári ház eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Hódmezővás...
83 000 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszénási egyéb lakás hirdetés (86766148)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Békés vármegyében, Nagyszénás központjában egy 3 szoba, előszoba/közlekedő, kis előszoba, konyha, kamra, fürdőszoba és wc...
4 500 000 HUF
46 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (23925935)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 221 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 4
ÁRCSÖKKENÉS! ! ----Orosháza belvárosában, eladó egy két szintes, dupla nappalis családi ház! 1985-Ben Poroton téglából épült eg...
75 000 000 HUF
339 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (73234455)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (54551746)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 845 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
83 000 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (59494995)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy hangulatos 21 nm-es tanya! a felújí...
3 300 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (84754345)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Jászkiséren! Falusi CSOK-ra alkalmas! Jászkisér város szélén eladó egy 1074 m2-es telken fekvő, 69, 5 m2 ala...
9 500 000 HUF
137 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (43474874)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza város csendes környékén egy 2 szobás remek állapotú családi házat. Az ingatlanban az elmúlt öt...
15 700 000 HUF
196 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (97394436)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza városában egy nagy telekkel rendelkező 2+1 félszobás ingatlant. Az ingatlan klasszikus paraszt...
3 000 000 HUF
36 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (47749434)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged városában, Felsőváros közkedvelt részén egy 2 szobás, 47 m2-es jó állapotú 3. emeleti...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (36555946)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2