REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (42379428)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1238 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes egyik csendes utcájában távol a város zajától kínálunk eladásra egy felúj...
13 900 000 HUF
193 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derekegyházi családi ház hirdetés (24977819)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Csongrád-Csanád vármegyében, Derekegyházán egy jó adottságokkal re...
16 000 000 HUF
163 265 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (33794937)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (58338871)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 74 m2-es, 2 + fél...
17 999 000 HUF
243 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (37987337)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (64743473)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 3
Kunszentmárton, eladó egy 97 nm családi ház. a ingatlan, téglából épült, felújítást igényel, egy 638 nm telken található. Az ot...
14 900 000 HUF
153 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felgyői családi ház hirdetés (23973239)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 5036 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Ha a nyugalom, a természet közelsége és a vidéki élet harmóniája vonzza, ezt az i...
21 900 000 HUF
200 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (48998543)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Új lehetőség Kiskunfélegyháza szívében? Tágas erkélyes lakás remek adottságokkal! *** 76 Nm-es, felújítandó lakás eladó Bác...
53 900 000 HUF
709 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (93587981)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó világos, 3 szobás lakás az árkád Budapest közelében, Gyakorló köz ENGLISH description BELOW! | Budapest x. kerületében, ...
77 900 000 HUF
1 097 183 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52549936)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern lakás a Corvin sétányon, bútorozva, azonnal költözhető! Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a...
97 900 000 HUF
1 919 607 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (49399158)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó világos, 3 szobás lakás az árkád Budapest közvetlen közelében, a Budapest x. kerületében (Gyakorló köz) Kiváló elhelyezk...
77 900 000 HUF
1 097 183 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (61258225)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Kőbányán a 10. kerületben, új építésű ikerházban, egy 122 nm területű lakás tetőtéri beépítéssel. Az ingatlan megfelel az...
129 900 000 HUF
1 064 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (33339241)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 233 m2
Telekterület: 838 m2
Szobaszám: 6
Szigethalmon eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, három külön lakóegységre tagolt, 4 lakásos kialakítású családi ház, ...
99 900 000 HUF
428 755 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (71744349)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Szigetszentmiklós frekventált részén, egy 2002-ben épült 4+1 szobás 160m2-es minden igényt kielégítő családi ház, amely 6...
103 900 000 HUF
649 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (22338449)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegyében, a budapesti agglomerációban, mindössze 15 km-re a fővárostól (kb. 20 Perc autóval) eladó egy teljes felújítás...
69 000 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei sorház hirdetés (79912674)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Ráckevén eladó sorházi ingatlan nagycsaládosoknak vagy összeköltözőknek! *** Pest megyében, Ráckevén eladó egy kiváló lehető...
74 900 000 HUF
499 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (19954913)
66 napja a megveszLAK-on