REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Győri hétvégi ház hirdetés (97372432)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 3157 m2
Szobaszám: 2
Nyaraló hatalmas telekkel győr-pósdombon – természetközeli NYUGALOM! Győr – Pósdomb Eladásra kínálok Győr csendes, természet...
16 000 000 HUF
470 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (73836915)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, erkélyes lakás győr-adyvárosban – kiváló elhelyezkedés, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Győr – Adyváros Eladásra kínálok Győr...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonfűzfői tégla lakás hirdetés (69386547)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton 100 méterre – új építésű, kertkapcsolatos lakás Balatonfűzfőn! Balatonfűzfőn, Fűzfőfürdő kedvelt részén eladó egy azo...
88 900 000 HUF
1 814 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (98635337)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Prémium otthon zöldövezetben- felújítva, bútorozva, azonnal költözhető! Köszönöm, hogy érdeklődik hirdetésem iránt! A XII. ...
128 990 000 HUF
1 984 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (76534758)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 353 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív életérzés budaliget természetközeli részén eladó egy bruttó 490 nm-es háromszintes családi ház, nappali+4 hálószoba, 4...
989 000 000 HUF
2 801 699 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (48349436)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 440 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 10
Egyedi luxus ajánlat a rózsadomb szívében kizárólag az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! ÚJÉPÍTÉSŰ, teljes ház eladó a rózsadomb ...
1 164 494 000 HUF
2 646 577 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (63957647)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 4
Üllő kedvelt, mégis nyugodt részén kínálunk megvételre egy 92 m2-es, kétszintes, duplakomfortos társasházi lakást, amelyhez 50 ...
81 900 000 HUF
890 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (88843869)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részben má...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34697137)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (83277533)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 3. emeleti tágas lakás, galériázási lehetőséggel! *** Eladó egy 69 négyzetmétere...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (49993474)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39892745)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ruzsai hétvégi ház hirdetés (44434466)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 5756 m2
Szobaszám: 4
Ruzsa csendes részén, 5756 m2-es telken eladó egy 120 m2-es, kétszintes családi birtok, több melléképülettel és saját tóval. S...
79 000 000 HUF
658 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (17852877)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 312 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 8
Eladó 3 szintes, többgenerációs családi ház Fonyódon! Fonyód egyik csendes, jól megközelíthető részén kínálunk eladásra egy 31...
167 500 000 HUF
536 858 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (74197921)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Szeged kertvárosi részén, Petőfi-telepen 94 m2-es, 4 szobás családi ház eladó! Az ingatlanhoz 450 m2-es telek tartozik. Az épül...
90 000 000 HUF
957 446 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (86319496)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 406 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 11+ 1 fél
Szeged, Móraváros, 580 nm-es telken, 406 nm hasznos alapterületű épületegyüttes eladó. Jelenleg családi házként használják, de ...
239 000 000 HUF
588 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szilvásváradi családi ház hirdetés (44614539)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 284 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 6
Eladó exkluzív vendégház Szilvásvárad központi részén, a Szalajka-völgy bejáratától mindössze 400 méterre! Szilvásvárad legfre...
224 900 000 HUF
791 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (72149447)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged Móraváros városrészében 70 nm-es, 3. emeleti, tégla lakás eladó. Az ingatlan kiváló lokáci...
68 900 000 HUF
984 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi tanya hirdetés (84947848)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szatymazon, 14. 056 m2-es parkosított, erdős területen eladó egy többfunkciós, prémium kivitelezésű ingatlan, amely egyaránt al...
525 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (81493594)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged belváros közeli, Kálvária téren lévő új építésű nappali + 3 szobás 103 nm lapterületű lakás eladó. a társasház 2. emelet...
112 000 000 HUF
1 087 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont