REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 777 db
Eladó Makádi családi ház hirdetés (73475336)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1132 m2
Szobaszám: 4
Természetközeli elegancia makádon! Fa burkolatokkal, kandallóval, falusi CSOK és otthon start IGÉNYELHETŐ! Makád csendes, nyu...
78 900 000 HUF
789 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (25775763)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43867427)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bevezető ÁRON! Jelenlegi áraink 15 % akciós kedvezményt tartalmaznak! 75 % Befizetése mellett érvényesek. Árképzésünk rugalm...
114 063 000 HUF
1 481 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46799476)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, emeleti lakás ELADÓ! Budapest vii: kerületében, a Nagykörúton belül kínálok megvételre egy 93 nm-es, jó állapotú, 2...
109 900 000 HUF
1 181 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44599247)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részben má...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (39138829)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1234 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 55 nm-es ház. A beton alapzatú, ...
14 900 000 HUF
270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (53713761)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ritka lehetőség Pécs belvárosában- panorámás, napfényes lakás eladó! Pécs szívében, kivételes elhelyezkedéssel kínálunk megvé...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai családi ház hirdetés (39352431)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 3
Madárcsicsergés és fenyőkkel körbeölelt ház - és a kert végéből az erdő fut tovább! Ez a nyugalom várja Önt és családját Balato...
180 000 000 HUF
1 836 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (41472265)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakások eladók! A lakóparkban az A, B és a C épületében lévő ingatlanok már elkeltek. A D épületben 15 db lakás e...
57 643 000 HUF
1 200 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (57493848)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 879 000 HUF
1 181 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43684772)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Miskolc szívében, a Széchenyi utcán kínálunk megvételre egy 115 nm-es, 3+1 félszobás, polgári jellegű lakást, amely a társasház...
64 990 000 HUF
565 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (53346513)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örök panorámás, rezsibiztos otthon Diósgyőr szívében! Otthon start program! Miskolc-Diósgyőr egyik legkeresettebb, zöldövez...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári tégla lakás hirdetés (84951332)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hangulatos, tetőtéri otthon eladó Tiszavasvári csendes részén! Ha egy tágas, világos és nyugodt környezetben található otthont...
31 500 000 HUF
273 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (12528997)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi kincs az 1. emeleten! Új gázkazános, alacsony rezsijű tégla lakás! Keresi azt az otthont, ahol a belváros kényelme ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (99945738)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Minden karnyújtásnyira a belváros peremén! Földszinti lakás garázsvásárlási lehetőséggel! Keresi azt a lakást, ahol az autó s...
49 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (88587417)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Cím: Csendes luxus a belváros szívében! 89 Nm-es, belső kétszintes álomotthon! Szeretné élvezni a nyüzsgő belváros minden elő...
73 500 000 HUF
825 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (97979432)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ez a hirdetés alapvetően jó adatokat tartalmaz, de a stílusa egy kicsit „szétszórt”. Nyíregyházi szemmel nézve a legfontosabb h...
37 400 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi családi ház hirdetés (86446817)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 3
Luxus és nyugalom Nyírpazonyban! Galériás álomotthon szaunaszigettel! Nyíregyháza közvetlen szomszédságában, Nyírpazony egyik...
199 900 000 HUF
847 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (94975866)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nappali + 2 szobás, erkélyes lakás Örökösföld szívében – Szinte új klímával! Keresi az ideális, tágas otthont Nyíregyháza egy...
48 000 000 HUF
738 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (33993553)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Prémium, felújított lakás eladó Orbánhegyen, zöldövezeti környezetben. ENGLISH description BELOW! Budapest XII. kerületének ...
128 990 000 HUF
1 984 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát: