REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Mátészalkai családi ház hirdetés (74437937)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1234 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó, de rengeteg lehetőséget rejtő családi ház Mátészalka kedvelt részén, a Jókai utcában! Eladásra kínálok Mátészalk...
24 990 000 HUF
438 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (25748248)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Biri hétvégi ház hirdetés (41747933)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Biriben nagyon csendes helyen elhelyezkedő, 65 nm alapterületű, 2 szoba, konyhás családi ház eladó. A ház egy zsákutca végén t...
17 500 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (13432235)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (13645559)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Balkányban - 85 nm-es, gondosan karbantartott otthon hatalmas telekkel! Balkány csendes, rendezett részén el...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (36755823)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4610 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyházán, a Kerék utcán egy 90 m2-es családi ház, amely egy 4610 m2-es, teljesen körbekerített és kamerázott telken h...
54 990 000 HUF
611 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (58768376)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 4
Sóstói nyugalom és modern kényelem? Felújított, duplakomfortos családi ház a Tóparttól 300 méterre! Nyíregyháza-Sóstógyógyfür...
78 500 000 HUF
844 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi tanya hirdetés (93344769)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó tanya Balkány-Déssy tanyán! Eladásra kínálunk egy 2700 m2-es telken fekvő, kivételes adottságokkal rendelkező ingatlant...
8 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (14433737)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Balkány központjához közel! Balkány szívéhez közel, mindössze néhány perc sétára található ez a 100 nm alapt...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi tanya hirdetés (43443461)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
8 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (69845449)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan 1988-ban épült, szilikát falazattal. Felújítandó állapotban van. a házhoz pince és garázs is tartozik. Fűtés gáz-ko...
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93537742)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan Nyíregyháza- belváros aszfaltos út mentén, családi, - társasházak és intézmények, üzletházak szomszédságában találh...
29 000 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (43895396)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 3
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (25854933)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (18254346)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tágas belvárosi otthon Nyíregyháza szívében - belső szintes, 115 nm-es lakás két erkéllyel! Otthon Start Programra alkalmas! ...
59 900 000 HUF
520 869 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (46979586)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: 5
Kálmánházán eladó egy vállalkozásra is tökéletesen alkalmas, kétgenerációs, felújított családi ház. Az ingatlan 1980-ban épült,...
79 900 000 HUF
583 211 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai üdülőövezeti telek hirdetés (34796255)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: n/a
Eladó modern, új építésű üdülő császárszálláson? Kiváló befektetési LEHETŐSÉG! Eladásra kínálunk egy modern megjelenésű, minde...
52 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (93339343)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú lakóingatlan garázzsal Nagykálló központjában! Otthon start programra alkalmas! Nagykálló városközpontjában...
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (73735334)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó tágas, kényelmes sorház Nyíregyházán. Kisebb lakáscsere is lehetséges! Nyíregyházán, az Egyetem közelében, csendes, ren...
84 900 000 HUF
530 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (95499544)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted