REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (43685916)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
Családi házat venne Kótajban? Eladó egy családi ház Kótaj szívében, nagy telekkel és lehetőséggel. Kótaj csendes és barátság...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (28452244)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 112 m2
Szobaszám: 5
Kisvárda városközponthoz közel eladó, belülről átalakított, felújított, még most is alakítás alatt álló igényes, 136, 5 m2-es, ...
29 400 000 HUF
216 176 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (32633729)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kisvárda déli lakóövezetében eladó egy 3 szobás, 190 m2-es családi ház. Az épület 1982-ben épült, szerkezete tégla, lapos tet...
63 000 000 HUF
315 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (95324941)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 964 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nagyhalász keleti részén eladó egy 3 és fél szobás családi ház. A 136 m2-es ingatlan 1984-ben épült, a falazat az alsó szinte...
40 000 000 HUF
275 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (35573473)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (67449491)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Kisvárdán egy 962 m2-es telken álló, 85 m2-es, háromszobás szinteltolásos családi házat kellemes kertvárosi kö...
33 700 000 HUF
295 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (21396335)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kisvárda kedvelt részén! Kisvárda csendes, lakó-pihenő övezetében kínálunk megvételre egy jól karbantartott...
48 900 000 HUF
509 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaberceli családi ház hirdetés (78548213)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 3628 m2
Szobaszám: 3
A Rétköz gyöngyszeme - Otthon Tiszabercel legmagasabb pontján Eladásra kínálom ezt a különleges hangulatú, 85 m2 hasznos alapt...
19 900 000 HUF
234 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dögei családi ház hirdetés (65535762)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 2217 m2
Szobaszám: 1
Döge Fő utcán eladó, egy teljesen felújítandó 61 m2-es, , ingatlan. a tágas, kerttel rendelkező ingatlan remek helyen fekszik, ...
5 900 000 HUF
96 721 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (54464335)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tágas belvárosi otthon Nyíregyháza szívében - belső szintes, 115 nm-es lakás két erkéllyel! Otthon Start Programra alkalmas! ...
59 900 000 HUF
520 869 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balsai családi ház hirdetés (67345481)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 2212 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Rendkívüli lehetőség Tokaj közeli településén, a Tisza partján! Eladó Balsán? Családi ház tetőtér beépítéssel, 185 m? , 2212 M...
41 500 000 HUF
224 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (19527365)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 2753 m2
Szobaszám: 3
Családi házat venne Nagyhalászon vagy környékén? Nagyhalászon eladó egy 107 négyzetméter alapterületű, átlagos állapotú csalá...
26 490 000 HUF
247 570 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83335355)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35492723)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (33322924)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 2
Gávavencsellőn eladó egy gondosan karbantartott, felújított családi ház! Gávavencsellő egyik nagyon jó, csendes környékén ela...
16 900 000 HUF
301 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (36276766)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3886 m2
Szobaszám: 2
Nyírbogdány csendes, rendezett környékén eladó teljesen felújított családi ház! Nyírbogdány nagyon nyugodt, jó lakóközösségge...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (43742355)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1135 m2
Szobaszám: 3
Ibrány csendes, nagyon jó környékén eladó családi ház! Ibrány kedvelt, nyugodt részén megvételre kínálok egy 81 m2 hasznos al...
21 800 000 HUF
269 135 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kékcsei családi ház hirdetés (84845969)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1669 m2
Szobaszám: 4
Kékcsén, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában eladó egy 135 m2-es, stabil szerkezetű, karbantartott családi ház, 1669 m2-...
29 900 000 HUF
221 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (79545349)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (62749365)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged Belváros közeli tégla építésű 2, 5 szobás lakás eladó! Az ingatlan a Rókusi templomhoz közel, csendes utcában egy 8 laká...
69 900 000 HUF
919 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont