REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 879 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34233933)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Otthon start hitel + közszolgálati 1 millió ft támogatás, friss hirdetés, most került a PIACRA! Ha most keresel azonnal haszn...
44 500 000 HUF
767 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (54334732)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen egyik legkeresettebb, zöldövezeti városrészében, Nagyerdőalján kínálom megvételre ezt a kiváló adottságú, új építésű, ...
119 000 000 HUF
1 700 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (32259348)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Eladó szélső sorház Nyíregyházán, az Egyetem és a Sóstói-erdő szomszédságában! Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, az Egy...
69 900 000 HUF
852 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47495797)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2714 m2
Szobaszám: 8
Nyíregyházán, csendes kis utcában kiadó jó elrendezésű, apartman jellegű ingatlan. Több külön bejáratú, saját fürdőszobás lakr...
2 400 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (34389938)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Eladó sorház Nyíregyházán, az Egyetem és a Sóstói-erdő szomszédságában! Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, az Egyetem és...
69 900 000 HUF
852 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarszéki egyéb ipari ingatlan hirdetés (58597535)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1800 m2
Telekterület: 46400 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Baranya vármegye északi részén egy kastély Magyarszéktől 15 kilóméterre. 5, 8 Hektáron fekvő komplexum számos melléképül...
500 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (12382728)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tolna megye Szekszárd központ közeli utcájában eladó egy 147 nm lakóterületű, 3+2 szobás, kétszintes, újépítésű lakás, már tula...
135 000 000 HUF
918 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádvarasdi családi ház hirdetés (54933921)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 4
Eladó a Tolna megyei Völgység egyik leghangulatosabb falujában barátságos, befogadó faluközösséggel - Bonyhádvarasd csendes utc...
19 800 000 HUF
133 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (49351357)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
135 000 000 HUF
918 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (23919378)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Igényesen felújított családi ház eladó Mezőkövesd csendes, frekventált részén - alacsony fenntartás, kiváló elhelyezkedés! Me...
20 499 999 HUF
409 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (34383167)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 944 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Hajdúsámson - Csendes belvárosi környezetben, tágas telekkel és melléképületekkel Helyszín: Hajdúsámson, bel...
68 118 000 HUF
709 562 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui lakóövezeti telek hirdetés (47797379)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Berettyóújfaluban egy 859 m2-es, külön helyrajzi számmal rendelkező építési telket, amely 16 méter széles és ...
10 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (84979748)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 244 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 3
Berettyóújfalu rendezett, nyugodt környezetében kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, átgondolt kialakítású családi házat, a...
159 800 000 HUF
654 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui lakóövezeti telek hirdetés (63958393)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6320 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó Berettyóújfalu frekventált, kertvárosi RÉSZÉ! Berettyóújfalu kedvelt, kertvárosias részén, a Bem utca kör...
79 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (81713467)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 294 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 7
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Orosháza központi részén, Békés vármegyében, egy kiváló adottságú,...
74 990 000 HUF
255 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72524374)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, belső kétszintes tetőtéri lakás privát tetőterasszal az v. kerületben ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest v. ke...
224 990 000 HUF
1 859 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (34439652)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59783446)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti, zuglói lakás, közel a városligethez! Eladó egy 93 nm-es (+ 3 nm-es erkély), nagyon jó adottság...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43981666)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében! Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének ...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43495794)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó 3 szobás, erkélyes lakás garázzsal a XI. kerületben, Sas-hegyen. Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, S...
95 000 000 HUF
1 338 028 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont